Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

PASTEIDZIES: DIGiTop100 šova biļetes izķer ātrāk kā karstus pīrādziņus!

Jau 27.janvārī Olimpiskajā centrā „Ventspils” norisināsies mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa DIGiTop100 šovs, kur ar saviem muzikālajiem sniegumiem skatītājus priecēs lielākās Latvijas zvaigznes – Instrumenti, Mesa, Intars Busulis, Carnival Youth, Olas, The Sound Poets, kā arī viesi no ārvalstīm: Estradarada, DJ Fedor Fomin, Īsaks Eliots un daudzi citi!

Lielisks mākslinieku sastāvs, interese par mūziku ir likusi visām sēdvietu biļetēm pazust ātrāk kā karstiem pīrādziņiem, bet ir palikusi iespēja iegādāties stāvvietu biļetes!

Stāvvieta nebūt nav sliktāka par sēdvietu, kā nekā koncertā skanēs mūsdienu deju mūzika, hīti, kuri uzrunā un liek vēlēties dejot, iegādājoties stāvvietu šāda dejošanas iespēja ir nodrošināta, ne tikai īpašajā afterparty, bet arī paša DIGiTop100 šova laikā!

Stāvvietas biļete ir lieliska iespēja „iesildīties” pirms nakts diskotēkas, iegūt ballīšu noskaņojumu, sākt vakaru ar pilnu jaudu un, kas zina, iespējams, dejotāju vidū satikt kādu no vakara zvaigznēm!

Lai izveidotu lielisko skatuvi, kura ar gaismām, projekcijām, teju 1000 ekrānu moduļiem, skatuves un skaņas tehniku, dekorācijām, paspilgtinās mākslinieku skaņdarbus bija nepieciešamas sešas fūres, kuras visu vajadzīgo nogādāja Olimpiskajā centrā „Ventspils”.

Nepalaid garām iespēju iegādāties pēdējās biļetes deju zonā. Biļešu cena 10 eiro