Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

No Rīgas tiks palaist papildus brauciens uz 'Bi-2' koncertu LiepājāInformējam, ka viens autobusa brauciens no Rīgas uz grupas “Bi-2” koncertu Liepājā ir izpārdots. Sakarā ar lielu pieprasījumu tiks organizēts papildus autobuss uz koncertu.

Autobuss Rīga – Liepāja – Rīga dosies no Rīgas plkst. 16.00. No Zinātņu akadēmijas, Akadēmijas laukums 1. Biļetes uz papildus autobusa braucienu Rīga – Liepāja – Rīga jau ir pārdošanā biļešu serviss un YOU ARE events kasēs.

13. septembrī Liepājas stadionā “Daugava” norisināsies roka grupas “Bi-2” koncerts. “Bi-2” uzstāsies ar savu pēdējo koncertu “Notikumu horizonts” tūres ietvaros. 

Koncerta īpašo viesu lomā uzstāsies viena no populārākajām jaunajām grupām Latvijā “Carnival Youth”, kura jau šogad novembrī ar savu jaunu albumu dosies koncerturnejā. “Carnival Youth” uzstāsies plkst. 19.30. Jau plkst. 20.30 uz skatuves kāps “Bi-2”.

Liepājniekus un pilsētas viesus gaida īpašā šova programma, kurai bija izstādāta oriģināla scenogrāfija, jauns gaismas un video fragmentu šovs, dziesmas no albuma “Notikumu horizonts” un, protams, arī visi izcilākie “Bi-2” hiti.

Tiekamies 13. septembrī plkst. 19.00 Liepājā stadionā “Daugava”.