Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

MASKAVAS PIRMIZRĀDE RĪGĀ!

17.03.2018 plkst. 13:00 Pilnmetrāžas multiplikācijas filmas “Trīs spēkavīri un Jūras cars” pirmizrāde un 15:00 Filmas “Pēdējais spēkavīrs” pirmizrāde.

TRĪS SPĒKAVĪRI UN JŪRAS CARS
Kamēr spēkavīri nebija klāt, visa Kijeva  atradās zem ūdens, bet viņu sievas pārvērtās par nārām. Kā noskaidrojās – tās visas ir jūras cara izdarības, kurš nolēma precēties un tādēļ noslīcināja pilsētu. Tai pašā laikā Kijevas kņazs un zirgs Jūlijs dodas jūras cara dārgumu  meklējumos, nenojaušot, ka priekšā viņus sagaida ļoti daudz briesmu.  Tagad tikai spēkavīri varēs visu labot, bet priekš tā viņiem vajadzēs pārvarēt nopietnas pārbaudes.

PĒDĒJAIS SPĒKAVĪRS
Galvenais varonis Ivans – parasts jauns cilvēks, kas ir iegrimis megapolises ritmā.  Viņš gadījuma pēc pārceļas no mūsdienu Maskavas uz fantastisko valsti Belogorje, kur mīt atdzīvojušies krievu tautas pasaku varoņi  Puisi sagaida neiedomājamas pārvērtības un brīnumains, piedzīvojumu pilns, ceļojums...
Vispelnošākā Krievijas filma “Pēdējais spēkavīrs” , pēc 2017. gada rezultātiem, saņēma profesionālo prēmiju “Blokbasters”.