Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

London Grammar atcēluši virkni koncertu, tai skaitā Sweet Spot festivālā. Viņu vietā Kodaline.

London Grammar atcēluši virkni koncertu, tai skaitā Sweet Spot festivālā. Viņu vietā Kodaline.
 
Sweet Spot festivāls ar lielām skumjām ir spiests paziņot, ka London Grammar slimības dēļ ir atcēluši virkni savu koncertu, tai skaitā arī dalību festivālā. Viņu vietā uz skatuves kāps Kodaline.
 
London grammar komentē: "Mums ir ļoti skumji, ka esam spiesti atcelt savu uzstāšanos Sweet Spot festivālā un ceram drīzumā rast iespēju uzstāties Igaunijā. Mēs dziļi atvainojamies mūsu faniem.". Festivāla organizatoriem izdevās īsā laikā atrast brīnišķīgu šīs dienas mākslinieku - īru grupu Kodaline.
 
"Mums ir ļoti, ļoti žēl par radušos situāciju", saka festivāla organizators Anton Must, "Mēs šo informāciju saņēmām tikai ceturtdienas naktī un mums ir no sirds žēl, ka slimības dēļ London Grammar nevarēs ierasties, tomēr mums izdevās ātri atrast aizstājēju - fantastisko Kodaline no Īrijas. Festivālā būs daudz brīnišķīgu mākslinieku, kuri sniegs neaizmirstamus mirkļus."
Kodaline ir Īru pop-rock grupa, zināma ar tādiem hitiem kā "All I want" (vairāk nekā 221 miljons klausījumu Spotify) un "High hopes" (vairāk nekā 94 miljonus klausījumu Spotify). Grupa ir izdevusi 3 studijas albumus vairākus singlus. Grupas dziesmas ir izmantotas vairākās filmās un seriālos, kā, piemēram, "The Vampire Diaries", " The Fault In Our Stars" un "Grey's Anatomy".

Kodaline – All I Want https://youtu.be/mtf7hC17IBM
Kodaline – High Hopes https://youtu.be/E4povfmX144