Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Jau šovakar Arēnā Rīga elegentie “Hurts”Šovakar, 9.novembrī, sava jaunākā albuma “Desire” atbalsta koncerttūres ietvaros Arēnā Rīga uzstāsies Latvijā tik gaidītā Mančestras grupa “Hurts”.


Koncertprogramma tradicionāli sastādīta tā, lai ietvertu gan jaunā ieraksta spilgtākos sacerējumus Ready To Go, Beautiful Ones, Hold On To Me, Magnificent, gan jau labi zināmos un klausītāju iemīlētos trīs iepriekšējo albumu hitus Better Than Love, Somebody To Die For, Wings Nothing Will Be Bigger Than Us, Rolling Stone, Miracle, Stay, Wonderful Life un virkni citu.

'Hurts” solists Teo Hačkrafts un instrumentālā puse – Adams Andersons – stāsta: “To var salīdzināt ar labāko dziesmu izlasi. Dažas dziesmas mūsu repertuārā ir vismaz 7 pēdējos gadus, bet mēs vēlamies iepazīstināt ļaudis arī ar jaunumiem. Tāpēc septiņām dziesmām jādodas projām un septiņām citām tās jāaizstāj.

Iepriekšējā koncertturnejā novērojām, ka ļaudis pauž izteiktāktu sajūsmu par zināmajiem hitiem, tāpēc, ka viņiem izveidojusies sava pieredze, atmiņas saistībā ar tiem. Taču jaunās dziesmas nāk ar jaunām sajūtām un piedzīvojumiem.

Mēs lepojamies, ka vienmēr cenšamies sniegt iespējami labāko koncertu, kādu vien spējam. Mēs tiešām smagi strādājam pie tā. Tā ir nozīmīga daļa mūsu grupas”.

Tā būs līdz šim iespaidīgākā “Hurts” turneja, kas sevī ietver vismaz 29 datumus Lielbritānijā, Somijā, Baltijas valstīs, Baltkrievijā, Vācijā, Čehijā, Slovākijā, Polijā, Ukrainā, Austrijā, Itālijā, Šveicē, Nīderlandē un Krievijā.

Kā informēts agrāk, pirms “Hurts” uzstāsies lietuviešu grupa “Deeper Upper”, kas šo iespēju ieguva vairāk nekā 30 grupu atlasē, ko veica Baltijas mūzikas industrijas profesionāļi, bobe.me un Hurts menedžments.

“Deeper Upper” ir puišu kvartets no Viļņas, kas izveidots 2010.gadā un pamazām iekaro savu vietu Baltijas indī un popmūzikas tirgū, mēģinot apvienot: “virtuozi sintizētas skaņas, spēcīgus bungu bītus, izsmalcinātus ģitāru efektus un izteiksmīgus dziesmu tekstus, lai stāstītu par modernā cilvēka būtību digitālā ērā”.

Līdz šim grupai iznākuši divi EP: “Structures” (2013) un “Ceremony” (2015), un viens pilna apjoma albums “Mirrors” (2016). 

Paredzētā vakara gaita:
  • 18:30 tiek vērtas Arēnas Rīga durvis
  • 19:30 Deeper Upper
  • 20:30 Hurts 

Biļetes vēl nopērkamas visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv