logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

INSTRUMENTI koncerts izpirkts, tiek izziņoti papildu koncerti novembrī

Biļetes uz “Instrumenti” albuma prezentācijas laikā izsludināto koncertu 21. novembrī izpirktas diennakts laikā, grupa izziņo vēl divus koncertus – 22. un 23. novembrī.
 
Otrdien koncertzālē Palladium “Instrumenti” pulcēja vairāk kā 1000 grupas atbalstītājus, draugus un mediju pārstāvjus, lai iepazīstinātu ar jaunā albuma materiālu, un sniegtu nelielu priekšstatu par gada nogalē gaidāmajiem koncertiem.
 
Albuma atklāšanas svētkos “Instrumenti” izpildīja sešas no vienpadsmit jaunajā albumā iekļautajām dziesmām. Pirmās dziesmas laikā publiku pārsteidza Vestards Šimkus, “Procrastination” tituldziesmas līdzautors.  Uz skatuves līdzās “Instrumenti” mūziķiem kāpa arī jauniešu pūtēju orķestris “Auseklītis”. 
 
“Instrumenti” koncerti Palladium koncertzālē Rīgā 21., 22. un 23. novembrī. Biļetes pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv Biļešu cena šobrīd LVL 12.