Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Hurts: spēja mainīties un augtPirms mazliet vairāk nekā nedēļas, 29.septembrī, Columbia Records paspārnē klajā nāca Mančestras dueta “Hurts” ceturtais studijas albums “Desire”. Jau pirms tam grupa pakāpeniski atklāja daļu gaidāmā materiāla, publicējot atsevišķas kompozīcijas: Beautiful Ones, Ready To Go, Hold On To Me. Tādējādi viņu faniem jau radās zināms priekštats par sagaidāmo un attiecīgi pamats diskusijām par to, kādā virzienā attīstās “Hurts” daiļrade. Tagad radusies iespēja uzzināt arī pašas grupas dalībnieku komentārus.

 
Intervijā “NME” grupas solists Teo Hačkrafts skaidro: “Tas ir risks. Un mēs to izbaudām – neirindojami kādā noteiktā formātā un domāti tiem, kas spēj uzminēt. Tas raksturīgs tādām grupām, kas arī mums pašiem patīk – spēja mainīties un augt. Jāatzīst, ka arī daļa tā [albuma] viegluma nāk no tā [pretstata], cik ļoti pasaule pēdējos pāris gados pārtapusi par ļoti tumšu vietu. Katrā no mums patlaban slēpjas patiesa melanholija.
Došanās uz studiju bija kā bēgšana. Dziesmu vieglums ir pretinde tai tumsai, ko katram no mums nākas sastapt. Mēs būtu varējuši sarakstīt albumu, kas vienkārši paustu mūsu sajūtas, taču pretējs risinājums bieži vien mums ir vairāk pa prātam”.
 
Jautāts par dziesmu tekstiem, Teo atklāj, ka albuma materiāls tapis, balstoties viņu personiskajiem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem: “Šajā albumā esam atklājušies mazliet vairāk peroniski. Mēs mācāmies, kā būtu atklātākiem un šai ziņā mums katram ir atšķirīga pieredze”.
 
Kas attiecas uz koncertturneju, kuras ietvaros 9.novembrī grupa viesosies arī Rīgā, Teo un ‘Hurts” instrumentālā puse – Adams Andersons – stāsta: “To var salīdzināt ar labāko dziesmu izlasi. Dažas dziesmas mūsu repertuārā ir vismaz 7 pēdējos gadus, bet mēs vēlamies iepazīstināt ļaudis arī ar jaunumiem. Tāpēc septiņām dziesmām jādodas projām un septiņām citām tās jāaizstāj.
Iepriekšējā koncertturnejā novērojām, ka ļaudis pauž izteiktāktu sajūsmu par zināmajiem hitiem, tāpēc, ka viņiem izveidojusies sava pieredze, atmiņas saistībā ar tiem. Taču jaunās dziesmas nāk ar jaunām sajūtām un piedzīvojumiem.
Mēs lepojamies, ka vienmēr cenšamies sniegt iespējami labāko koncertu, kādu vien spējam. Mēs tiešām smagi strādājam pie tā. Tā ir nozīmīga daļa mūsu grupas”.
 
“Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv turpinās biļešu pārdošana uz “Hurts” koncertu 9.novembrī Arēnā Rīga.