logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Grupas 'Instrumenti' vērienīgais koncerts Daugavas stadionā jau rīt

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

Gastronome Grilbārs jūras velšu branči - līdzņemšanai vai ar piegādi mājās!

Gastronome piedāvātie brokastu jūras velšu branči pieejami katru dienu - veiciet pasūtījumu līdz 15:00 un saņemiet brančus jau nākošajā dienā!

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. aprīlim, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Grupas 'Instrumenti' vērienīgais koncerts Daugavas stadionā jau rīt

Jau rīt, 31. augustā, Daugavas stadionā grupa “Instrumenti” sniegs savu vērienīgāko koncertu kopš grupas pastāvēšanas sākuma. 

Kā koncerta īpašā viešņa pirms “Instrumentiem” uzstāsies dziedātāja Aminata, kas izveidojusi īpašu programmu. “Instrumenti” koncerta laikā uz skatuves kāps arī mūziķi, kas kā viesmākslinieki piedalījušies “Instrumentu” jaunākajā albumā “Cilvēks” – ansis, Intars Busulis un “Prāta Vētra”. “Instrumenti” mūziķiem Jānim Šipkēvicam un Reinim Sējānam līdzās uz skatuves kāps pavadošā grupa septiņu cilvēku sastāvā. “Instrumenti” koncerta skatītājiem gatavo arī vairākus pārsteigumus, kas solās pārsteigt arī pašus rūdītākos koncertu apmeklētājus.

Kopš pirmdienas Daugavas stadionā notiek “Instrumentu” koncerta skatuves uzbūve. Skatuve novietota pretī “B” tribīnēm. Sēdvietu biļešu īpašniekiem ieeja tribīnēs no Augšielas puses (ieeja tribīnēs no skatuves puses nav paredzēta). Skatuves priekšā izveidota Fanu zona, kas dalīta divās daļās – ieeja no labās vai kreisās puses vistuvāk skatuvei. Informējam, ka sēdvietu biļešu īpašniekiem ļauts koncertu baudīt arī no stāvvietu zonas. Pasākuma teritorijā būs izvietotas arī audiovizuāla instalācija ar sensoru vadību “INSTRUMENTI SAPLŪŠANA”, ko radījuši Mārtiņš Blanks, Krists Zankovskis un Dāvis Līcītis, kā arī “Mākslai vajag telpu” scenogrāfiskā instalācija “Visas Stankēviča līnijas” (mākslinieki: Rūta Briede, Evija Pintāne, Svens Neilands un Anna Zvaigzne)

Biļetes pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās, vietnē Aula.lv. Kā ziņots, bērniem līdz 6 g.v. pieaugušo uzraudzībā (un neaizņemot atsevišķu sēdvietu) ieeja bez maksas, taču bērniem no 7 – 12 g.v. biļetes pieejamas par puscenu. 

Pirms un pēc koncerta netiks organizēti papildu sabiedriskā transporta reisi vai auto stāvvietas, koncerta organizatori aicina uz un no koncerta doties kājām.

31. augusts, Daugavas stadions, Rīga
18:00 ieeja
20:00 Aminata
21:00 INSTRUMENTI