Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Ģitāras virtuozs Luka Strikanjoli (Luca Stricagnoli) uzstāsies koncertzālē Spīķeri«Luka Strikanjoli ir viens no interesantākajiem mūziķiem mūsdienu akustiskās ģitārspēles pasaulē. Viņš pārkāpj akustiskās ģitāras ierastās robežas, pielāgodams šo instrumentu jebkuram mūzikas žanram, sākot no popa, rokmūzikas un pazīstamām kinomelodijām un beidzot ar paša sacerējumiem.» 
(CandyRat records, ASV)


Luka Strikanjoli ir dzimis 1991. gadā Varēzē, Itālijas ziemeļos. Jau kopš bērnības izrādīdams stipru vēlmi spēlēt ģitāru, viņš 10 gadu vecumā skolojās privātstundās. Vēlāk Luku aizvien vairāk sāka piesaistīt ģitārspēles netradicionālās tehnikas, viņš daudz eksperimentēja ar instrumentu, izmēģinot to saspēlē ar citiem. Luka Strikanjoli ātri guva panākumus un tika pamanīts. Viņš uzvarēja dažādos jauno talantu šovos, bet 22 gadu vecumā kļuva par vienu no pirmajiem jaunajiem Itālijas ģitāristiem, kuram pievērsa uzmanību pazīstamais amerikāņu ģitāru zīmols CandyCat Records.

Īsts izrāviens notika 2015. gada februārī, kad Luka laida klajā savu versiju populārajam AC/DC hītam Thunderstruck. Mēneša laikā skaņdarba skatījumu skaits Youtube sasniedza 2,5 miljonus, bet Facebook – 4 miljonus. Pasaule jauno ģitāristu burtiski apbēra ar piedāvājumiem. Tā paša gada septembrī Luka devās pirmajā koncerttūrē pa Lielbritāniju un kļuva par visvairāk apspriesto ģitāristu vispasaules ģitārspēles forumā London Acoustic Guitar Show 2015. Uzreiz tūlīt viņš saņēma aicinājumu uz otro tūri 2016. gada janvārī. 2015. gada oktobrī notika Lukas pirmā koncerttūre pa Krieviju, kur mūziķi sagaidīja pilnībā izpārdoti koncerti lielajos spēles laukumos un aicinājums uz atkārtotu turneju 2016. gada martā un novembrī. 2015. gada oktobrī CandyRat rec. iznāca Lukas Strikanjoli pirmais albums, kas nekavējoties izplatījās lielās tirāžās pa visu pasauli. 2015. gadu Luka noslēdza ar viesizrādēm Vācijā, bet 2016. gadā viņu gaida Meksika, ASV un Kanāda, viesizrāžu tūre pa Ķīnu, Skandināvija un slavenais Virtuozu festivāls (Virtuosos Festival) Reinjonas salā.

Luka apbur publiku ne vien ar spožo spēles tehniku, bet arī jauna itālieša šarmu, katru kustību, noti, vārdu vai smaidu pārvēršot neaizmirstamā šovā. Viņš ir vienīgais pasaulē, kurš spēj spēlēt vienlaikus uz divām, trim un piecām ģitārām. Luka ģitārspēlē izmanto pat kājas, ko leģendārais Stenlijs Džordans (četras Grammy nominācijas) komentējis šādi: «Luka fingerstyle žanru ir paplašinājis līdz fingerfootstyle.»
 
Biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs.
 
https://www.youtube.com/watch?v=LMPWfHqVj40
 
https://www.youtube.com/watch?v=MxHGyqobsbI