Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

'Carnival Youth' albuma 'Good Luck' koncerttūre šonedēļ piestās Rīgā, Hanzas Peronā.Pārcelts  koncerta Madonā norises datums.


Grupa “Carnival Youth” pagājušājā nedēļas nogalē ar koncertu Valmierā uzsāka  albuma “Good Luck” Latvijas koncerttūri. Roberts Vanags stāsta: “Neskatoties uz šķēršļiem, kurus neiespējami paredzēt un kuru dēļ nācās dažus koncertus pārcelt, tūre ir sākusies! Paldies visiem, kas apciemoja mūs Valmieras koncertā, tas bija jaudīgs vakars!” 
Kā ziņots, grupas dalībnieka ģimenes apstākļu dēļ ir pārcelti koncerti Aizkrauklē (jaunais koncerta datums 21.11.) un Līvānos (jaunais datums 13.12.), tāpat ir jāpārceļ 20.novembrī paredzētais koncerts Madonā uz 28.novembri. Iegādātās biļetes derīgas apmeklējumam pārliktajos datumos, vai arī tās ir iespējams atgriezt biļešu tirdzniecības vietās. 
Koncerts Rīgā, Hanzas Peronā notiks kā ieplānots – šo sestdien, 23.novembrī. Grupas dalībnieki tam gatavojas īpaši. Emīls Kaupers paskaidro: “Pirms gada mēs bijām Brazīlijā, pasaulē, kas strādā pēc citiem likumiem, un ierakstījām tur albumu "Good Luck".  Es ceru, ka mums izdevās tajā noķert kaut nedaudz brīvības un viegluma, kas tur virmo visapkārt, bet mūsu pelēkajos Latvijas rudeņos reizēm mēdz pietrūkt. Atpūtīsimies no darbiem un pienākumiem un kopā nosvinēsim dzīvi 23.novembra vakarā Hanzas Peronā! Mēs kopā ar lielisku radošu cilvēku komandu strādājam pie tā, lai radītu, ko maģisku un skaistu. Pirmo reizi mums līdzās uz skatuves kāps arī stīgu kvartets un perkusionists, būs lieli ekrāni ar jaudīgām gaismām un tas būs neaizmirstams audiovizuāls ceļojums!”
Rīgas koncerta īpašais viesis būs 17 gadus vecā Luksemburgas dziedātāja C’est Karma, kura jau spēlēja kopā ar “Carnival Youth” sešos grupas koncertos Vācijā.

Starp Eiropas un Latvijas “Good Luck” koncertiem novembra sākumā grupa “Carnival Youth” pirmo reizi devās uz Ķīnu, kur Šanhajā pēc Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūras uzaicinājuma uzstājās “China International Import Expo” Latvijas stenda atklāšanā, uz centrālās izstādes skatuves, kā arī sniedz koncertu vietējā mūzikas klubā. Video atskats no šī brauciena:  https://youtu.be/Ntg9y4bC8bk

 “Carnival Youth” albuma un tūres “Good Luck” draugi: STENDERS un Red Bull. Informē: Delfi, Diena, Radio Tev un Inbox.lv