Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Biļetes uz koncertu 'Ļeningradas vakari' ar 50% atlaidi!

Steidzaties izdevīgi nopirkt biļetes uz koncertu "Ļeningradas vakari"!
No 3 līdz 10 decembrīm Jums ir iespēja pērkot 2 un vairāk biļetes, saņemt 50% atlaidi!
Divas biļetes par vienas biļetes cenu!
Pērkot biļetes, neaizmirstiet ievadīt kodu: 22dekabr


SERGEJS ZIKOVS
NATAĻJA UDALOVA
(Sanktpēterburga)

„Ļeņingradas vakari”
22.decembrī, pulksten 19.00
Rīgas Kongresu namā

Šajā priekšsvētku vakarā, rīdzinieku iemīļotie Sanktpēterburgas mākslinieki, Sergejs Zikovs un Nataļja Udalova dāvās jums iespēju apmeklēt lielisko Ļeņingradas komponistu –Benjamiņa Basnera, Andreja Petrova, Vasilija Solovjeva-Sedova, Izaka Švarca un citu labāko dziesmu programmas pirmatskaņojumu. Autori šo mūziku komponēja iedvesmojoties no Ziemeļu Palmiras skaistuma, lieliskuma, vēstures un kultūras. Ļeņingradas perioda laikā, dzīvojot pilsētā pie Ņevas, viņi mācījās un komponēja .

Viņi bija ļoti dažādi dzīvē un daiļradē. Dažādas noskaņas, dzeja, muzikālie žanri un stili, dažādi autoru likteņi. Neraugoties uz to, no viņu daiļrades tika viegli izveidota kopīga koncertprogramma. Tāpēc, ka šo dziesmu pamatā ir viena unikāla komponistu skola, viena mīlestība uz Pilsētu, uz Valsti, Cilvēkiem un vienmēr uz Viņu – vienīgo sievieti!

Sanktpēterburgas mākslinieki, muzikālā ansambļa pavadījumā, izpildīs visu paudžu iemīļotās „zelta ” dziesmas no slavenām kinofilmām - liriku, romances un šlāgerus.