Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

'Bi-2' koncertā Liepājā uzstāsies arī Renārs KaupersJau pēc nedēļas, 13. septembrī, Liepājas stadionā “Daugava” norisināsies vērienīgs rokgrupas “Bi-2” koncerts, kurā liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja redzēt grandiozu šovu “Notikumu horizonts”, kā arī dzirdēt visas dziesmas no grupas pēdējā albuma un arī grupas populārākos hitus.

Organizatori informē, ka kopā ar “Bi-2” koncertā uzstāsies grupas “Prāta Vētra” līderis Renārs Kaupers. Grupa “Bi-2” un Renārs Kaupers Latvijā pēdējo reizi kopā uzstājās pirms gada Rīgā.  

“Bi-2” koncertu iesildīs latviešu indīroka grupa “Carnival Youth”, kura jau šī gada novembrī ar savu jauno albumu dosies Latvijas koncertturnejā.
Ieeja koncerta teritorijā sāksies no plkst. 19.00. 19.30 uz skatuves kāps iesildošā grupa “Carnival Youth” un 20.30 uzstāsties pati grupa “Bi-2”.

Rīgas un Ventspils iedzīvotājiem ir lieliska iespēja izbaudīt pasākumu pilnā mērā, jo  speciāli sarūpēts autobuss, kas apmeklētājus atvedīs uz koncertu Liepājā un arī aizvedīs atpakaļ.

Tuvojoties koncerta dienai, pieejamo biļešu skaits strauji samazinās, un uz doto brīdi tribīnēs jau pārdotas 93% biļešu. Tiek piedāvāts izvēlēties biļešu kategoriju – stāvvietas pie skatuves, sēdvietas tribīnēs, VIP sēdvietas un VIP galdiņi. VIP sektoram ir atsevišķas ieejas, pieeja kafejnīcai un labierīcības, savukārt pie VIP galdiņiem par viesiem parūpēsies viesmīļi.