logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
BFMV iesildīs itāļu hārdroka grupa “Nereis”

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. aprīlim, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.
Kļuvis zināms, ka 15.aprīlī pirms Bullet For My Valentine (BFMV) uzstāsies itāļu alternatīvā hārdroka grupa “Nereis”. Šīs apvienības stils tiek raksturots kā melodiska hārdroka, glemroka spozmes apvienojums ar spilgtiem enerģiska metāla akcentiem.

Atgādinām, ka BFMV koncerts notiks Palladium koncertzālē.

Apvienības sākotne meklējama 2007.gadā Ziemeļitālijas pilsētā Trento, kur tai laikā ar nosaukumu “Black Star” puiši sāka uzstāties un gūt panākumus kā diezgan atzīta kaverversiju grupa.
Laika gaitā ietekmējoties no tik dažādām apvienībām kā “Avenged Sevenfold”, “Bon Jovi”, “Trivium”, “Iron Maiden”, “Alice in Chains” un “Kings of Leon”, mūziķi pamazām sāka radīt savu oriģinālmateriālu, kas materializējās minialbumā “Burnin' Game” (2012). No šī brīža grupu sāka aicināt piedalīties dažādos festivālos, piemēram Sun Valley Metal Fest.

Pēc nozīmīga sastāva maiņas (jauns vokālists un ģitārists), grupa izdod nākamo mazformāta albumu “From The Ashes” (2014). Tam seko intensīva koncertturneja, kas ietver aptuveni 50 vietas Itālijā vien un virkni citur Eiropā – Čehijā, Slovākijā, Ungārijā.

2017.gadā grupa nomainīja nosaukumu pret patlaban zināmo “Nereis” un ķērās pie pilnīga jauna materiāla sacerēšanas. Rezultātā ar amerikāņu ierakstu kompānijas “Eclipse Records” atbalstu pagājušā gada jūnijā iznāk pilna apjoma albums “Turning Point”. Trīs singli Breaking Bad, Overdrive un Two Wolves piesaistījuši klausītāju vislielāko uzmanību.
Kā raksta smagās mūzikas žurnāla “Overdrive Magazine” apskatnieks: “[..] brīnišķīgi daudzpusīgs albums. Itālija turpina ražot dažu patiešām labu roku un metālu!”

Pagājušajā rudenī “Nereis” iesildīja arī mūsu zemē tik iemīļotos kanādiešus “Three Days Grace” viņu Krievijas koncerttūres ietvaros.

“Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv turpinās biļešu pārdošana uz BFMV koncertu.


Vairāk info:
http://www.nereisofficial.com
https://www.facebook.com/ltipsagency/