logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Brīnumainā Harija Potera filmu mūzika jau šoruden Rīgā

10.oktobra vakarā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā Harija Potera pasaulē, kuru uzburs Londonas filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīgas skaņu, gaismas un lāzeru tehnoloģijas. 

IGO koncerts Padures muižā

Pirmo reizi pie mums Padures muižā netālu no Kuldīgas viesosies Igo kopā ar komponistu, pianistu Jāni Strazdu un perkusionistu Aini Zavacki. 

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

Gastronome Grilbārs jūras velšu branči - līdzņemšanai vai ar piegādi mājās!

Gastronome piedāvātie brokastu jūras velšu branči pieejami katru dienu - veiciet pasūtījumu līdz 15:00 un saņemiet brančus jau nākošajā dienā!

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 30. jūnijam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.09.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Ar 'Sparks' radītu filmu atklās šī gada Kannu filmu festivā

Kļuvis zināms, ka prestižo Kannu kinofestivālu šogad atklās ar filmu–mūziklu "Anete" (Annette), kurai ne tikai sacerējuši mūziku, bet arī uzrakstījuši scenārija grupas "Sparks" brāļi – Rons un Rasels Meili.

Galvenajās lomās filmējušies Mariona Kotijāra ("Saderināšanās uz mūžu", "Dzīve rožainā gaismā" ) un Ādams Draivers ("Zvaigžņu kari", "Laulību stāsts"), bet režisēja francūzis Leo Karakss ("Svētie motori", "Pola X"), kuram šī ir pirmā filma angļu valodā. Galvenā mūzikas producenta lomu uzņēmies Mariuss de Frīzs ("Mulenrūža", "Romeo + Džūlija", Madonna, U2, Bjorka u.c.)

"Anete" stāsta par ideāli saderīgu, veselīgu un publikas mīlētu mākslinieku pāri – asi provokatīvu komiķi Henriju (Draivers) un pasaulslavenu soprānu Annu (Kotijāra), kuru dzīve radikāli mainās līdz ar meitas Anetes piedzimšanu. Mazulītei atklājas brīnumainas spējas, kas mainīs visu viņu dzīvi. Filmēšana veikta brāļu Meilu dzimtajā Losandželosā, un tā pretendē uz Kannu festivāla galveno balvu – Zelta palmas zaru.

Rons Meils komentē: "Ceru, ka filmu parādīs Venēcijas un Toronto kinofestivāli, ja tie rudenī notiks. Tā tiešām ir īpaša un atšķiras no parastas filmas–mūzikla. Tieši tā, kā to varēja no mums arī sagaidīt. Ir tik saviļņojoši, ka tik lieli vārdi bija pietiekami iespaidoti, lai vēlētos iesaistīties."

Rons un Rasels Meili atceras, ka sākotnēji viņi radījuši muzikālo materiālu un tam būtu bijis jākļūst par jaunu "Sparks" studijas albumu. Taču tad sanācis tā, ka viņi uzrakstījuši arī scenāriju un palūguši Leo Karaksam uzmest tam aci. Rezultātā Karakss paziņojis, ka viņš gribot filmēt mūziklu. Un lai arī dažādu iemeslu dēļ tas paņēma daudz vairāk laika, nekā sākotnēji plānots (centieni uzsākt filmēšanu sākās 2016.gadā), beidzot to izdevies īstenot.

Covid-19 pandēmijas dēļ, Kannu festivāls no tradicionālā pavasara pārcelts uz vasaras vidu – no 6. līdz 17.jūlijam, kad, kā cer organizatori, to izdosies īstenot ar kinoļaužu un skatītāju fizisku klātbūtni. Plānots, ka filmas pirmizrādē piedalīsies arī brāļi Meili. Pēc pirmizrādes Kannās "Anete" nonāks uz Francijas un, cerams, arī citu Eiropas kinoteātru ekrāniem. 

Zīmīgi, ka brāļus Meilus un kino šogad vieno ne tikai minētais mūzikls "Anete". Janvārī "Sundance" filmu festivālā debiju piedzīvoja režisora Edgara Raita dokumentālā lente "Brāļi Spārki" (Sparks Brothers), kurā ar duetam raksturīgu stilīgu humoru soli pa solim varam izzināt viņu karjeru kopš pašiem sākumiem 60.gadu beigās līdz pat mūsdienām.

Atgādinām, ka nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē "Hanzas perons" ekscentriski provokatīvā un stilīgas pašironijas pilnā grupa "Sparks" uzstāsies sava jaunākā albuma "A Steady Drip, Drip, Drip" koncertturnejas ietvaros.

Vairāk info

allsparks.com

https://www.facebook.com/ltipsagency 

Video

Popularity https://www.youtube.com/watch?v=RHBdvgO1Wx8&list=RDRHBdvgO1Wx8&start_radio=1

When Do I Get To Sing 'My Way' https://www.youtube.com/watch?v=C8dqCQ2MHfQ

This Town Ain't Big Enough For Both Of Us https://www.youtube.com/watch?v=-ztSKDbDRXc

The Existential Threat https://www.youtube.com/watch?v=dLxPIOxgkM0