Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

APMAINI LAICĪGI POSITIVUS FESTIVĀLA APROCI ALFĀJau rīt, 24. jūlijā, tirdzniecības centrā Alfa sāks darboties Positivus oficiālais apročošanas punkts. Festivāla apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja laicīgi apmainīt 2 DIENU biļetes pret ieejas aprocēm, tādējādi nestāvot rindās un atvieglojot plūsmu pie festivāla ieejas. Aproces Alfā būs iespējams apmainīt arī ceturtdien un piektdien (25. un 26. jūlijā). Katram biļetes īpašniekam pēc savas aproces jāierodas personīgi, jo tās uzreiz tiks apliktas ap roku!


“Lai veiktu nepieciešamos pirkumus un sagatavotos lieliskai atpūtai, ceļā uz Positivus katru gadu pie mums iegriežas liels skaits festivāla apmeklētāju. Šogad nodrošināsim tiem arī aproču maiņas punktu, piedāvājot apvienot patīkamo ar lietderīgo un nestāvēt rindās pie festivāla ieejas,” skaidro t/c Alfa vadītāja Liene Apine. “Savukārt, ņemot vērā, ka viens no ērtākajiem un gan videi, gan maciņam draudzīgākajiem veidiem, kā nokļūt festivālā, ir Positivus ekspresis, arī tas šogad kursēs no t/c Alfa līdz pat festivāla teritorijai Salacgrīvā. Autobusi pasažierus gaidīs līdzās t/c Alfa C ieejai speciāli izveidotā pieturvietā un to atiešanas laiki būs - piektdien (26. jūlijā) plkst. 8:00 un 13:30, bet sestdien (27. jūlijā) plkst. 10:00.”

Apročošanas punkta darba laiki t/c Alfa:

Trešdien, 24. jūlijā, 12:00 – 22:00
Ceturtdien, 25. jūlijā, 10:00 – 22:00
Piektdien 26. jūlijā, 10:00–20:00

Svarīgi, ka t/c Alfa būs iespējams apmainīt tikai festivāla 2-dienu biļetes. Savukārt vienas dienas biļetes un VIP biļetes pret festivāla aprocēm būs iespējams apmainīt tikai Positivus norises dienās CHECK-IN teltī pie galvenās  ieejas. Bet tiem, kuri biļetes iegādājušies ar ISIC kartes īpašnieka atlaidi, pie biļešu maiņas obligāti būs jāuzrāda arī derīga sava ISIC karte.

Visu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā Programma, kā arī mobilajā lietotnē Positivus Festival'19, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play veikalos.
Positivus festivāla 2019 biļešu cenas:

2 dienu biļete bez telts vietas – € 65
2 biļete ar telts vietu – € 73
1 dienas biļete – € 40
VIP biļete – € 250
2 dienu Grupas biļete (6 cilvēkiem) bez telts vietas -  € 325
2 dienu Grupas biļete (6 cilvēkiem) ar telts vietu -  € 365
Bērnu salas biļete 1 reizei - € 7
Bērnu salas biļete 2 dienām - € 10

Nakšņošana telšu pilsētiņā
Daydreamers VIP telts 2 vietīga - € 250
Daydreamers VIP telts 4 vietīga - € 280
Daydreamers VIP telts 6 vietīga - € 300
Daydreamers LUX telts 2 vietīga - € 600
Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā –  € 10
Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – € 30
Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – € 60

Autostāvvieta
Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā  – € 6
Autostāvvietas abonements visām festivāla dienām – € 10
Kempera novietošana autostāvvietā – € 15
Motocikla stāvvieta vienreizējai iebraukšanai – € 5
Autostāvvietas abonements motociklam visām festivāla dienām – € 10