logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Saistībā ar mākslinieka veselības stāvokli visas izrādes "Dakteris Aikāsāp" 26. un 27. novembrī ir atceltas.

Nauda par biļetēm, kas tika iegādātas I-veikalā www.bilesuserviss.lv , tiks atmaksāta ar pārskaitījumu (bez atsevišķa pircēja pieteikuma) uz pirkuma laikā izmantoto bankas kontu līdz 2022. gada 30. novembrim.

Pasaka visai ģimenei "Saules spēks", kuru bija plānots rīkot 27. novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā, pārcelts uz 2023. gada 19. martu.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu.

Informējam, ka PESŅARU 'Jubilejas tūres' / ПЕСНЯРЫ 'Юбилейный тур'koncerts tiek pārcelts uz 15.04.23 pulksten 19:00 Daugavpils Kultūras pili.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.

Informējam, ka Sergeja Slavjanska / Сергей Славянский koncerts tiek pārcelts uz 18.03.23 pulksten 19:00 Maskavas namā.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.

The Magical Music of Harry Potter - live in concert with symphony orchestra, kas tika paredzēts 2022. gada 07. oktobrī, notiks 2023. gada 23. martā.

Ja kādu apsvērumu dēļ nevarēsi apmeklēt pasākumu jaunajā datumā, naudu par biļetēm ir iespējams saņemt aizpildot naudas atgriešanaas aktu ŠEIT:

Pēc Ukrainas vēstniecības pieprasījuma koncerts “Truša gadā ar komēdijas duetu 'Kroliki'!” ir atcelts.

Pasākuma organizatori un mākslinieki izsaka lielu nožēlu par šo lēmumu.

Pasākums Marina Devjatova un ЯR-Dance ir ATCELTS.

Aicinām naudas atmaksas jautājumu risināt patstāvīgi, sazinoties ar pasākuma organizatoru, rakstot uz devro@inbox.lv Naudas atmaksa notiks līdz 2022. gada beigām.

Pasākums Jevgenijs Djatlovs un Akadem-Kvintets ir ATCELTS.

Aicinām naudas atmaksas jautājumu risināt patstāvīgi, sazinoties ar pasākuma organizatoru, rakstot uz devro@inbox.lv Naudas atmaksa notieks līdz 2022.gada beigām.

Koncerta organizators atvainojas pasākuma apmeklētājiem par grupas vainas dēļ atcelto koncertu.

Naudu par biļetēm, kas iegādātas uz atcelto pasākumu, organizators atgriezīs līdz 2022.gada 23.novembrim.

Informējam, ka izrāde "SKAITĀMPANTS" tiek ATCELTA.

Aicinām naudas atmaksas jautājumu risināt patstāvīgi, sazinoties ar pasākuma organizatoru un rakstot pieteikumu uz e-pasta adresi teatrons@inbox.lv

Informējam, ka pasākums Aleksandrs Rogovs / Мастер-класс Александра Рогова, kurš tika paredzēts 2022. gada 11. augustā tiek pārcelts uz 2023. gada 1. aprīli.

Visas iegādātās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklēšanai jaunajā datumā. Lūgums jautājumu gadījumā sazināties ar pasākuma rīkotāju:

Sakarā ar mākslinieka slimību 1. un 2. novembrī izrādes "1900. Leģenda par pianistu" vietā uz Lielās skatuves notiks izrāde "Vertinska ceļš".

Iegādātās biļetes ir derīgas. Biļetes ir iespējams apmainīt uz citu datumu vai nodot Rīgas Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī līdz 12. novembrim.

No mums neatkarīgu iemeslu dēļ esam spiesti paziņot par Till Lindemann 'Ich hasse Kinder Tour 2022' turnejas pārcelšanu uz 2023. gada rudeni.

Mūsu plāns šajā īsajā laika periodā sniegt koncertus pēc iespējas vairākās pilsētās diemžēl izrādījies neiespējams visu iepriekš Covid epidēmijas pārcelto turneju dēļ un šajā laika periodā trūkst pieejamie koncertlaukumi.

Informējam, ka pasākums Monoizrāde Sergejs Bezrukovs. Gan dzīve, gan teātris, gan kino, kas tika paredzēts 24. Un 25. aprīlī VEF Kultūras pilī NENOTIKS.

SIA MAK Entertainment ir iesniedzis LR uzņēmumu reģistrā pieteikumu par uzņēmuma likvidācijas procesa uzsākšanu. Ieraksts par uzņēmuma likvidācijas procesu Latvijas uzņēmumu reģistrā izdarīts 01.09.2022.

Informējam, ka pasākums Basta / Баста, kas tika paredzēts 13.10.2022. Arēnā Rīga NENOTIKS.

SIA MAK Entertainment ir iesniedzis LR uzņēmumu reģistrā pieteikumu par uzņēmuma likvidācijas procesa uzsākšanu. Ieraksts par uzņēmuma likvidācijas procesu Latvijas uzņēmumu reģistrā izdarīts 01.09.2022.

Informējam, ka pasākums POĻINA GAGARINA ATBRUŅOTA, kas tika paredzēts 21.09.2022. Arēnā Rīga NENOTIKS.

SIA “MAK Entertainment” ir iesniedzis LR uzņēmumu reģistrā pieteikumu par uzņēmuma likvidācijas procesa uzsākšanu. Ieraksts par uzņēmuma likvidācijas procesu izdarīts 01.09.2022.

Informējam, ka pasākumi Ukrainas Bruņoto spēku ansamblis ar programmu 'Gaismas kareivji', kas bija paredzēts 04. decembrī Liepājas Olimpiskajā centrā un 08. decembrī Arēna Rīga, tiek ATCELTI.

Nauda par biļetēm, kuras iegādātas Biļešu Servisa interneta veikalā www.bilesuserviss.lv, tiks atgriezta uz bankas kontu, no kura biļetes pirktas, līdz 2022.gada 15.oktobrim.

Izrādes “Laimes meklējumos”, kas bija ieplānota 04.oktobrī, vietā 2023.gada 17.janvārī notiks izrāde “Meistars un Margarita”.

Visas biļetes, kas nopirktas uz izrādi, ir derīgas un netiks mainītas.

Izrādes “Sniega valsis”, kas bija ieplānota 13.janvārī, vietā notiks izrāde “Meistars un Margarita”.

Visas biļetes, kas nopirktas uz izrādi, ir derīgas un nav nepieciešams mainīt.

Informējam, ka pasākums Muzikāla izrāde ar gaisa baloniem visai ģimenei, kas bija paredzēts 2022. gada 26. oktobrī Ventspilī, Teātra namā Jūras vārti, tiek ATCELTS.

Aicinām naudas atmaksas jautājumu risināt patstāvīgi, sazinoties ar pasākuma organizatoru un rakstot pieteikumu uz e-pasta adresi teatrons@inbox.lv Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Pasākums Carmina Burana kas tika paredzēts 2022. gada 18. Oktobrī, Daugavpils Kultūras pilī tiek ATCELTS.

Aicinām naudas atmaksas jautājumu risināt patstāvīgi, sazinoties ar pasākuma organizatoru,rakstot: devro@inbox.lv

BI-2 ar simfonisko orķestri 23.09.2022. NENOTIKS

No organizatora un grupas neatkarīgu iemeslu dēļ, saistībā ar likuma pieņemšanu par ieceļošanas aizliegumu Latvijā no 19.09.2022 visiem Krievijas pilsoņiem ar Šengenas vīzām, kuras izsniegušas jebkuras Šengenas zonas valstis (https:// www.mk.gov.lv/lv/ jaunums/latvijas-lietuvas-igaunijas-un-polijas-kopigs-pazinojums-par-krievijas-pilsonu-ar-es-vizam-iecelosanas-ierobezosanu), grupa nevarēs uzstāties Rīgā paredzētajā datumā 23.09.2022.

Informējam, ka pasākums Irina Hakamada ar meistarklasi 'Dzīves Dao: trīs soļi līdz panākumiem!', kas bija paredzēts 17.09.2022., tiek pārcelts uz 2023. gada 15. maiju.

Norises vieta un laiks nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas, un tās nav nepieciešams mainīt.

Atcelts “Dead Can Dance” koncerts

Ar patiesu nožēlu nākas informēt, ka 31.oktobrī Arēnā Rīga paredzētais grupas “Dead Can Dance” koncerts nenotiks. Apvienības dalībnieka slimības dēļ tiek atcelti visi Eiropas koncertturnejas pasākumi.

Steidzam informēt, ka Ukrainas kara dēļ Artik & Asti komanda nevar uzstāties koncertā un esam spiesti pārcelt koncertu uz jaunu datumu.

Komanda ļoti cer, ka pret esošo situāciju izturēsieties ar sapratni, saglabāsiet biļetes un, protams, jau tuvākajā laikā varēsiet baudīt savas iemīļotās grupas koncertu.

Festivāls “Jūrmala Šansons” tiek pārcelts uz 2023.gada 25.augustu.

Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz 2023.gada pasākumu

Diemžēl saskaņā ar mākslinieka menedžmenta lēmumu esam spiesti atcelt plānoto Kedr Livanskiy koncertu 10/09/2022

Biļešu summa Jums tiks pilnībā atmaksāta, vai ar iegādātajām biļetēm varēsiet apmeklēt SHORTPARIS koncertu, kas notiks 09/09/2022 VEF Kvartāla promenādē.

Ar nožēlu jāziņo, ka Billy Talent paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiek atcelts un tuvākajā laikā tomēr nevarēs notikt.

Piedāvājam iespēju apmainīt nenotikušā koncerta biļeti 125% vērtībā uz jebkuru citu “BDG concerts” rīkotu koncertu.

Brāļu Safronovu šova SUPERMAĢIJA Baltijas tūre pārcelta tieši gadu uz priekšu.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu (nav jāmaina).

Jah Khalib Dzintari 2.septembrī NENOTIKS!

Pasākuma organizatori cer drīzumā izsludināt jaunu datumu. Iegādātās biļetes būs derīgas jaunajam datumam.

PĀRCELTS grupas KINO koncerts!

Koncerts tiek pārcelts uz 2023. gada 10. jūniju. Visas iegādātās biļetes ir derīgas koncertam un tās nav jāmaina.

Izrādes “Liktenis dāvanā”, kas bija ieplānota 14.decembrī, vietā notiks PRIME ORCHESTRA SIMFO-SHOW Ziemassvētku koncerts.

Visas biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt!

Pasākums Aleksandrs Rogovs 2022. gada 11. augustā NENOTIKS.

SIA Biļešu Serviss nav pieejama informācija par pasākuma jauno norises laiku. Lūgums jautājumu gadījumā sazināties ar pasākuma rīkotāju.

Sakarā ar to, ka mākslinieks Makss Barskihs iestājās Ukrainas bruņotajos spēkos un nevar pamest Ukrainu drafta vecuma dēļ, koncerts tiks pārcelts uz 2023. gadu - jaunais datums ir 18.08.2023.

Mākslinieks, kā arī organizatori ļoti cer uz adekvātu attieksmi pret šo situāciju un sapratni, kā arī atbalstu māksliniekam šajā grūtajā laikā.

Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 17. jūlijā Liepājas Olimpiskā Centrā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gada 7. jūliju!

Biļešu maiņas un atpirkšanas procesi notiks divos posmos:

Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 16.jūlijā Valmieras Olimpiskā Centrā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gada 6. jūliju!

Biļešu maiņas un atpirkšanas procesi notiks divos posmos:

Baleta TODES koncerts, kam 10. maijā bija jānotiek Daugavpilī, pārcelts tieši par gadu uz priekšu.

Jaunais koncerta datums ir 2023. gada 10. maijs.

Sakarā ar pašreizējo ģeopolitisko situāciju, Valērija Meladzes koncerts, kurš bija paredzēts 14.07.2022 Dzintaru koncertzālē, tiek pārcelts uz 14.08.2023.

Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu.

Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 15. jūlijā Daugavpilī „Lokomotiv” stadionā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gadu.

Bet ir arī dažas labas ziņas:

Bravo Events informē, ka 26.03.2022 atliktais izpildītāja Monatik koncerts tiek ATCELTS.

Biļešu pircējiem pieteikumi biļešu atpirkšanai jāiesniedz, sākot ar 01.09.2022 līdz 31.12.2022.

TAS VISS IR TEV..(Pārcelts no 13.03.20. un 27.09.20.) 28.04.21 19:00 Maskavas nams

No organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ TAS VISS IR TEV… kas bija paredzēts Maskavas namā tiek ATCELTS. Aicinām naudas atmaksas jautājumu risināt patstāvīgi, sazinoties ar pasākuma, kas ir nesaņemtā pakalpojuma nodrošinātājs:

Greizais spogulis. 50 smieklīgā nokrāsas (Pārcelts no 28.03.20. un 11.09.20.) 13.04.21 19:00 Teātra nams Jūras vārti, Ventspils

No organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ Greizais spogulis. 50 smieklīgā nokrāsas kas bija paredzēts Teātra nama Jūras vārti, Ventspilī tiek ATCELTS.

Greizais spogulis. 50 smieklīgā nokrāsas (Pārcelts no 29.03.20. un 10.09.20.) 12.04.21 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle

No organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ Greizais spogulis. 50 smieklīgā nokrāsas kas bija paredzēts Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālā tiek ATCELTS.

Izrāde "Mīlestības vēstules/Love letters" pārcelta uz 15.05.2023.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu.

Izrāde "Tētis" pārcelta uz 30.01.2023.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu.

Infomējam Jūs, ka diemžēl JONY Lielais Solo Koncerts 04. jūnijā Arēnā Rīga nenotiks.

Pasākuma organizatori cer drīzumā izsludināt jaunu datumu. Tiklīdz mums būs par to informācija, nodosim to Jums. Iegādātās biļetes būs derīgas jaunajam datumam.

Infomējam Jūs, ka diemžēl Morgenštern koncerts 14. maijā Arēnā Rīga nenotiks.

Pasākuma organizatori cer drīzumā izsludināt jaunu datumu. Tiklīdz mums būs par to informācija, nodosim to Jums. Iegādātās biļetes būs derīgas jaunajam datumam.

Diduļa personīgi pauž sarūgtinājumu par situāciju šovbiznesā un pauž nožēlu.

Nepārvaramu apstākļu dēļ ir jāatzīst, ka visi centieni, lai grupa nokļūtu Jūrmalā, bija veltīgi, un koncerts šogad nenotiks.

Sakarā ar karu Ukrainā, MAX BARSKIH LIELAIS KONCERTS RĪGĀ tiek pārcelts no 07.05.2021 uz 05.05.2023.!

Visas MAX BARSKIH biļetes, ir derīgas, un tās nav nepieciešams mainīt.

Izrāde "Liktenis dāvanā" pārcelta uz 14.12.2022.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu.

Izrāde "SNIEGA VALSIS" pārcelta uz 12.janvārī 2023!

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu.

ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ, kurš tika paredzēts 13.04.2022. tiks pārcelts un paredzētajā datumā NENOTIKS

Saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, pasākums nenotiks. Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Izrāde 'Skaitāmpants' / Спектакль 'Считалка' ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam. Izrāde plānotajā datumā NENOTIKS!

Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

PRIME ORCHESTRA SIMFO ŠOVS Rigā 07.04.2022. un Daugavpilī 08.04.2022. paredzētajos datumos NENOTIKS.

Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Pasākums Sergej Polunin. Dramatiskais balets 'RASPUTINS', kas tika paredzēts 2022. gada 3. oktobrī tiek ATCELTS.

Nauda par biļetēm, kas tika iegādātas I-veikalā www.bilesuserviss.lv , tiks atmaksāta ar pārskaitījumu (bez atsevišķa pircēja pieteikuma) uz pirkuma laikā izmantoto bankas kontu līdz 2022. gada 15. aprīlim.

PRIME ORCHESTRA Simfo šovs 'PASAULES HITI', Kas bija paredzēts 09.04. un 11.04. Liepājā un 12.04 Ventspilī tiks pārcelts

Informējam, ka Sakarā ar Ukrainas karu PRIME ORCHESTRA kolektīvs nevar izbraukt no Ukrainas. Tuvākajā laikā izziņosim jaunus datumus.

Pasākums PESŅARI 30.03.2022., VEF kultūras pilī tiek ATCELTS.

Aicinām naudas atmaksas jautājumu risināt patstāvīgi, sazinoties ar pasākuma organizatoru, rakstot: devro@inbox.lv

Monatika koncerts 26.03.2022. Arēnā Rīga, tiks pārcelts

Lūgums sekot līdzi informācijai pasākuma lapā, kā arī aktuālie paziņojumi biļešu pircējiem tiks nosūtīti uz pirkuma laikā reģistrēto e-pasta adresi.

Izrāde Mačo 22.03.2022. tiek ATCELTA.

Lai saņemtu naudu par iegādātajām biļetēm, lūgums aizpildīt naudas atgriešanas aktu līdz šī gada 31. martam.

PRIME ORCHESTRA SIMFO ŠOVS 07.04.2022. un 08.04.2022. pašreizējās politiskās situācijas dēļ biļešu tirdzniecība ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam.

Visas iegādātās biļetes būs derīgas pārceltā pasākuma apmeklēšanai.

Tirdzniecība uz pasākumu Irina Hakamada ar meistarklasi 'Dzīves Dao: trīs soļi līdz panākumiem!' 16.04.2022. ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam.

Visi ar biļešu īpašniekiem saistītie jautājumi tiks atrisināti pēc informācijas precizēšanas.

Tirdzniecība uz pasākumu MONATIKS 26.03.2022. ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam.

Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Tirdzniecība uz pasākumu ARTŪRS PIROŽKOVS 13.04.2022. ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam.

Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Tirdzniecība uz pasākumu FILIPS KIRKOROVS 25.05.2022. ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam.

Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Biļešu tirdzniecība uz Aleksandra Dobronravova koncertiem Rīgā un Daugavpilī tiek pārtraukta

Organizatori sekos līdzi situācijas attīstībai un informēs iegādāto biļešu īpašniekus, ja koncerta norise tiks atcelta pavisam.

Pasākums MONJA/ МОНЯ tiek pārcelts uz citu laiku un citu norises vietu.

Lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru par biļešu maiņu

Izmaiņas M. Čehova Rīgas krievu teātra aprīļa un maija repertuārā

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ceram uz Jūsu sapratni!

Šovs '12 Pasaules mūzikli' tiek ATCELTS.

Naudas atmaksa par iesniegtajiem pieteikumiem tiks uzsākta no 10.05.2022.

Izrāde Notikums Višī pilsēta 13.03.2022. tiek atcelta.

Biļetes ir iespējams apmainīt uz citu datumu vai nodot Rīgas Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī 7 dienu laikā no attiecīgās izrādes plānotā datuma.

Pasākumam Sniega Valsis 24.03.2022. ir apturēta tirdzniecība līdz turpmākam paziņojumam.

Visas iegādātās biļetes būs derīgas pārceltā pasākuma apmeklēšanai.

ATCELTS TRICKY KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Ar nožēlu jāziņo, ka 9. maijā paredzētais Tricky koncerts koncertzālē Palladium Rīga diemžēl tiek atcelts personisku iemeslu dēļ, kas saistīts ar mākslinieku veselību. Tuvākajā laikā nenotiks neviena mākslinieka uzstāšanās.

Apturēta biļešu tirdzniecība uz pasākumu PESŅARI / ПЕСНЯРЫ

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, darām visu, lai jūs varētu apmeklēt pasākumu.

Informācija izrādes 'Taiga' biļešu īpašniekiem

Gadījumā, ja politisku apsvērumu dēļ 2022.gadā pasākumus nebūs iespējams rīkot, tiks piedāvāts vai nu biļetes apmainīt pret citu SIA Sirano rīkotu pasākumu, vai arī nauda par biļetēm tiks atmaksāta.

Grupas X Ambassadors koncerts tiks pārcelts uz 2022.gada rudeni.

Informācija par jaunu datumu tiks publicēta tuvākajā laikā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Pasākumiem Liktenis Dāvanā, Mīlestības Vēstules, Tētis un Sniega Valsis 23.03., pašreizējās politiskās situācijas dēļ biļešu tirdzniecība ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam.

Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Pasākums Operete-mūzikls 'Suns uz siena kaudzes' 27.08.2022. tiek ATCELTS.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Pasākums Operete-mūzikls 'Suns uz siena kaudzes' 16.03.2022. tiek ATCELTS.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Pasākumam PESŅARI / ПЕСНЯРЫ 30.03.2022. apturēta pārdošana

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, darām visu, lai jūs varētu apmeklēt pasākumu.

Pasākums PESŅARI / ПЕСНЯРЫ 28.03.2022. tiek ATCELTS.

Aicinām naudas atmaksas jautājumu risināt patstāvīgi, sazinoties ar pasākuma organizatoru, rakstot: devro@inbox.lv

Pasākums Piecas glāzes uz Rīgas Ebreju kopienas namu

Visas iegādātās biļetes ir derīgas un nav nepieciešams mainīt.

Pasākums Bon Appetit 13.03.2022. tiek pārcelts uz Rīgas Ebreju kopienas namu

Visas iegādātās biļetes ir derīgas un nav nepieciešams mainīt.

Izrādes "Grāfs Monte-Kristo. Esmu Edmons Dantess" 04.-05.03.2022. tiek atceltas.

Biļetes ir iespējams apmainīt uz citu datumu vai nodot Rīgas Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī 7 dienu laikā no attiecīgās izrādes plānotā datuma.

TIKS PĀRCELTS LOW ROAR KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno pārcelto koncertu datumu.

Tirdzniecība uz Ivans Usovičs Stand Up Koncertu ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam

Visas iegādātās biļetes būs derīgas pārceltā pasākuma apmeklēšanai.

Maneskin paziņo par jauno koncertu datumu izziņošanas pārcelšanu

Esam pateicīgi par jūsu neizsīkstošo pacietību un sapratni.

Pasākums Ir tikai mirklis... 18.03.2022 19:00 tiek ATCELTS!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceru uz jūsu sapratni.

PAR DIVIEM MĒNEŠIEM TIEK PĀRCELTS EAGLES OF DEATH METAL KONCERTS

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno pārcelto koncertu datumu.

TRICKY KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM TIKS PĀRCELTS UZ NEDAUDZ VĒLĀKU LAIKU

Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno pārcelto koncertu datumu.

Pasākums Nikolajs Luganskis (klavieres) 22.11.2020 tiek ATCELTS!

Nauda par biļetēm, kas tika iegādātas I-veikalā www.bilesuserviss.lv, tiks atmaksāta ar pārskaitījumu (bez atsevišķa pircēja pieteikuma) uz pirkuma laikā izmantoto bankas kontu līdz 2022. gada 7. martam.

Pasākums Helloween & Hammerfall UNITED FORCES 2022 tour 29.03.2022., tiek atkārtoti PĀRCELTS uz 02.05.2023.!

Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt!

Pasākums Marina Devjatova un ЯR-Dance 23.02.2021. teātra namā “Jūras vārti”, Ventspilī plkst. 19.00, tiek pārcelts uz 27.11.2022 17:00

Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu, un tās nav nepieciešams mainīt!

Pasākums Marina Devjatova un ЯR-Dance 22.02.2022. Daugavpils Kultūras pilī plkst. 17.00, tiek pārcelts uz 25.11.2022 18:30

Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu, un tās nav nepieciešams mainīt!

Pasākums Marina Devjatova un ЯR-Dance 21.02.2022. VEF kultūras pilī Rīgā, tiek pārcelts uz 24.11.2022 19:00

Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu, un tās nav nepieciešams mainīt!

Pasākums Manowar - CRUSHING THE ENEMIES OF METAL ANNIVERSARY TOUR '22 tiek pārcelts

Ja tomēr nevarat apmeklēt pasākumu pārceltajā datumā, lūdzam līdz 11.04.2022. aizpildīt naudas atgriešanas iesniegumu.

Pasākums JEVGEŅIJS DJATLOVS UN 'AKADEM-KVINTETS' Daugavpils Kultūras pilī, tiek pārcelts uz 04.11.2022

Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt!

Pasākums JEVGEŅIJS DJATLOVS UN 'AKADEM-KVINTETS' VEF kultūras pilī Rīgā tiek pārcelts uz 03.11.2022

Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu, un tās nav nepieciešams mainīt!

Izrāde Biznesa klases palāta tiek ATCELTA.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Uz 2023.gadu pārcelta Måneskin pavasara koncertturneja

Grupas Måneskin šī pavasara turneja, kuras ietvaros 14.martā bija paredzēts koncerts Arēnā Rīga, tiek pārcelta uz 2023.gadu. Kā paskaidro grupas menedžments, joprojām nestabilās epidemioloģiskās situācijas un katrā Eiropas valstī atšķirīgo ierobežojumu dēļ, diemžēl uzstāšanās  plānotajā kvalitātē nav iespējams īstenot.

19.-20. februāri paredzētais 'WinterCon VII' tiks pārcelts un pārveidots par 'UniCon 2022 - Latvian Comic Con', kas notiks 2022. gada 20.-21. augustā.

Visas iepriekš iegādātas "WinterCon VII" (janvāris un februāris) biļetes ir derīgas UniCon 2022 apmeklēšanai!

Organizatori ir spiesti atlikt SABATON - The Tour To End All Tours

Sekojiet līdzi jaunumiem, jūsu biļetes būs derīgas!

ICH HASSE KINDER 2022 turnejas ietvaros jauns koncerta datums ir 18.11.2022.

Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas

LORDS OF THE SOUND ar programmu 'Music is coming' tiek pārcelts uz 23.11.2022.

Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!

LEDUS ŠOVS RIEKSTKODIS UN TUMSAS VALDNIEKS no 26.12.2021. tiek pārcelts uz 25.12.2022.

​​​​​​​Visas iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.

Morgenshtern First Mir tiks atkārtoti PĀRCELTS uz 2022. gadu

​​​​​​​Visas iegādātās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam pārceltajā datumā!

Pasākums TOMMY EMMANUEL, c.g.p. tiks atkārtoti PĀRCELTS uz 2022. gadu

​​​​​​​Visas iegādātās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklējumam pārceltajā datumā!

Pasākums CMH (RUS) plānots atkārtoti PĀRCELT uz 2022.gadu

Iegādātās biļetes būs derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt. 

Pasākums CREAM SODA Rīgā tiks atkārtoti PĀRCELTS uz 2022. gadu

Iegādātās biļetes būs derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt.

Pasākums Mihails Labkovskis 'Nepiepildītās cerības. Bailes, nemiers un vainas sajūta tiek pārcelts uz 2022. gadu

Iegādātās biļetes būs derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt.

John Cleese šovs Rīgā atkal tiek pārcelts

LOKĀCIJAS MAIŅA: Ziņojam, ka sakarā ar to, ka pasākums notiks tik tālu nākotnē, mums vēl nav radusies skaidrība par to, kurā koncertzālē tas notiks. Mēs labprāt to rīkotu Rīgas Kongresu namā, bet šobrīd tā nākotne ir ļoti neskaidra. Pašvaldība ziņo, ka ap šo laika varētu notikt ēkas atjaunošana vai (kā izskanējis presē) plaša mēroga rekonstrukcija.

Pasākums Īru šovs 'Ķeltu leģendas' 13.02.2021. tiek pārcelts uz 13.02.2022.

Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!

Woodkid koncerts nenotiks

Kā zināms, valstī noteiktā ārkārtas stāvokļa dēļ, ko izraisījis Covid-19 vīruss, diemžēl nebija iespējams īstenot 21.maijā Palladium koncertzālē plānoto Woodkid koncertu.

Dido koncerts nenotiks

Patlaban svarīgākais ir rūpēties par visu mūsu veselību, lai iespējami drīz pasākumi atgrieztos to agrākajā izpratnē, sniedzot to īpašo, ne ar ko neaizstājamo emociju spektru.

Pasākums Pie romu telts, kas bija paredzēts 2022. gada 30. aprīlī TIEK ATCELTS!

Informējam, ka pasākums Pie romu telts / У цыганского шатра, kas bija paredzēts 16.05.2020., 22.11.2020., 17.04.2021 un 20.11.2021. un bija ieplānots 30.04.2022. plkst. 19:00 Maskavas namā, TIEK ATCELTS.
 
Nauda par biļetēm, kas tika iegādātas I-veikalā www.bilesuserviss.lv, tiks atmaksāta ar pārskaitījumu (bez atsevišķa pircēja pieteikuma) uz pirkuma laikā izmantoto bankas kontu līdz 2022.gada 30. aprīlim.
 
Biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājās tirdzniecības vietās, lūgums līdz 2022. gada 29. aprīlim aizpildīt naudas atgriešanas veidlapu:
https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund.

 
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot