logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Sergejs Nikolajevičs 'Skaistuma ķīlnieki'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Sergejs Nikolajevičs

"Skaistuma ķīlnieki"

Monoizrāde

7. aprīlī plkst. 18.00

7. aprīlī Rīgā rakstnieks, žurnālists un teātra kritiķis Sergejs Nikolajevičs stāstīs aizraujošus stāstus par "skaistuma ķīlniekiem" — par kino zvaigznēm, slaveniem māksliniekiem un režisoriem, un ne tikai.

Starp tiem, ar kuriem Nikolajevičs bija personīgi pazīstam, ir Maija Pļisecka, Īvs Senlorāns, Inna Čurikova, Gļebs Panfilovs, Alla Demidova, Ludmila Gurčenko, Pjērs Kardēns, Džeina Birkina, Ketrīna Deņēve, Fanija Ardāna, Alēns Delons, kā arī citas modes, kino un teātra zvaigznes. Tagad jums ir iespēja viņus iepazīt vēl labāk.

Rīgas vakarā noteikti dzirdēsiet aizkustinošus un spilgtus stāstus par cilvēkiem, kuru dzīve un liktenis bija saistīts ar Latviju, kā arī par paša Nikolajeviča likteni.

Sergejs Nikolajevičs vienmēr papildina savus stāstus ar retām fotogrāfijām, video un audio ierakstiem. To pat nevar nosaukt par lekciju - tas drīzāk ir teātris, pat izrāde, kas nekad neatkārtojas. Katra šāda tikšanās - ir piepildīta ar jauniem stāstiem un detaļām. Šo stāstu varoņus Jūs pamazām sākat uztvert kā dzīvus un sev tuvus cilvēkus. Ar savām vājībām, kļūdām un pretrunām.

Monoizrādes "Skaistuma ķīlnieki" laikā būs iespēja iegādāties Sergeja Nikolajeviča grāmatu ar tādu pašu nosaukumu, uzdot jautājumus autoram un saņemt viņa autogrāfu.

Sergejs Nikolajevičs — žurnālists, teātra kritiķis, mediju menedžeris. Starptautiskās glances un modes pasaules pazinējs. Gadu gaitā viņš ir vadīja tādus žurnālus kā ELLE, Madame FIGARO, CITIZEN K, SNOB.

 

Informācija par pasākumu:

Paredzamais ilgums: 1 stunda 30 minūtes

Ieteicamais vecums: 16+

Norises vieta: Latvijas Ebreju kopiena: Skolas ielā 6, Rīga

Vairāk informācijas: https://www.pryamaya.eu/sergej_nikolaevic_zalozniki_krasoty_07_04_2024

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot