Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Sex Guru ar Valdi Melderi

Tr 07.03.2018 19:00
Rīgas Kongresu nams
13.00 - 15.00
Stand-up komēdija „SEX GURU ar Valdi Melderi”
Uzmanību! Šīs komēdijšovs var izmainīt jūsu dzīvi! Tikai pieaugušajiem!

Šarmantais un talantīgais Valdis Melderis mūsu priekšā stāsies pavisam jaunā ampluā. Ar veselīga humora devu, taču visai pikanti un atklāti viņš runās ar mums par seksu!

Cik bieži jānodarbojas ar seksu? Ko patiesībā vēlas sievietes un vīrieši? Šovs SEX GURU daudziem palīdzēs izdzirdēt atbildes uz jautājumiem, kurus viņi nav uzdrošinājušies uzdot iepriekš, bet kas vienmēr viņus interesējuši, uzkarsējot asinis un kairinot iztēli. Valdis Melderis pārvērtīsies lektorā un seksa ekspertā, tomēr galvenie šova dalībnieki būs izrādes skatītāji!
Izrāde SEX GURU nav ne seksa trenings, ne lekcija. Auditorija netiks nostādīta neveiklā situācijā, un nevienam neuzdos neērtus jautājumus, toties skatītājiem būs lieliska iespēja no sirds izsmieties par to, par ko ikdienā pierasts klusēt. SEX GURU ir atklāts un tajā pat laikā intelektuāls šovs.

Šova SEX GURU pamatā ir austriešu autora Volfganga Veinbergera luga, un to ar lieliem panākumiem rāda Lielbritānijā, Austrijā, Šveicē, Polijā, Krievijā, Lietuvā un citās valstī.

Šova virsuzdevums ir ne tikai vienkārši uzjautrināt publiku, lai arī tas nav mazsvarīgi, bet gan parādīt, cik liela loma ir komunikācijai partneru starpā. Ļaut noprast, ka par seksu var un arī vajag runāt. Atbrīvot auditoriju tik ļoti, lai, aizejot no izrādes, skatītāji aiznestu sev līdzi to jautro un nepiespiesto sazināšanās brīvību visā, kas saistīts ar seksualitāti.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
DOMINO TEĀTRIS, SIA
DOMINO TEĀTRIS, SIA
Pulkveža Brieža iela 31 LV-1045 Rīga