Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Po / По

Pi 21.09.2020 19:00
8.00 - 20.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
PO. Pirmizrāde
 
Reiz kādā pilī dzīvoja cilvēks. Viņš sēdēja augstākajā pils tornī, malkoja portvīnu, smēķēja cigāru, lasīja grāmatu. Aiz loga plosījās šausminoša vētra. Te pēkšņi viņš saausījās – kāds klauvēja pie loga! Vai varbūt citādi? Reiz krogā divi vīri piedzērās, nesamaksāja un aizbēga. Pārrāpās pāri žogam, bet tur! Vai gribat uzzināt, kas notika tālāk? Tad jums jāaiziet uz izrādi “Po”

“Po” -  neparasta luga. Pareizāk sakot, tā nav nekāda luga, uz papīra tās nemaz nav. Tā ir brīva darbība pēc ģeniālā amerikāņu rakstnieka Edgara Alana Po, gotisko šausmu stāstu meistara darbu motīviem. Modīgi sakot, - storytelling.
 
“Po” ir viegla un ironiska. Izrādes gaitā abi varoņi (Jevgeņijs Korņevs un Daņila Solovievs) stāsta viens otram šausmu stāstus (protams, pēc Edgara Alana Po motīviem). Nav iespējams bez smiekliem noklausīties šī dueta stāstījumu – varoņi ļoti neliekuļoti, viens otru pārtraucot, stāsta savas šausmenes. Personāži stāsta aizvien trakākas lietas, tomēr skatītājiem ir jautri, ne briesmīgi. Jevgeņijs Korņevs un Daņila Solovievs brīvi improvizē uz skatuves, turklāt enerģētika ir tāda, ka izrādi ir vērts noskatīties tikai viņu abu dēļ. “Po” ir lielisks inteliģenta melnā humora piemērs. No tā skatītājs var pamācīties, kā pašam aizraujoši un intriģējoši pastāstīt kaut ko interesantu.
 
Izklausās vareni: “Vajadzīgas pamatīgas zināšanas, lai noslepkavotu onkuli”. Vēl viena valdzinoša frāze: “Mums visiem ir kāds klasesbiedrs vai kolēģis, kas apglabāts dzīvs.” Nekādas zaimošanas. Tā stāsta pasakas pie kamīna. Tā pusčukstā, droši sarunājas ar draugu vai draudzeni. Omulīgās, mājīgās intonācijas neatbilstība tēmai – bailēm no nāves, tās priekšnojausmai, tās neizbēgamībai, - rada smieklus skatītāju rindās. Iespējams, ar šiem smiekliem katrs mēģina pasargāties no tā, par ko ir runa.
 
Aktieri it kā pārstāsta, ko paturējuši prātā no Edgara Po stāstiem, taču atmiņa pati interpretē, un cilvēks neizbēgami atklāj pats savas bailes un vēlmes. Protams, neviens nerādīs nekādas slepkavības. Kad izrāde beidzas, kļūst tik labi ap sirdi, zinot, ka sēdi ērtā zālē, vari aplaudēt par labu izrādi un doties mājās. Pēc tam, sēžot ērtā krēslā un dzerot tēju (vai kaut ko stiprāku), pastāstīt mājiniekiem, kādu dīvainu izrādi nospēlējuši divi lieliski aktieri.
 
PO

Lomās: DAŅILA SOLOVIEVS, JEVGEŅIJS KORŅEVS
Režisors: BORISS DRAGIĻEVS (Sanktpēterburga)
Komponists: BORISS LEVI
Producenti: BORISS LEVI, DAŅILA SOLOVIEVS
Skaņu režisors un gaismas režisors: Aleksejs Mitričevs
Autori: Jevgeņijs Korņevs, Daņila Soloviev, Boriss Levi
Pēc Edgara Alana Po stāstu motīviem
 
Pirmizrāde – 20. septembrī 18.00 Rīgas Ebreju biedrības Lielajā zālē, Skolas iela 6.
Krievu valodā. Ilgums – 2 stundas.  16+
Informācija pa tālr.: 2232 0895
Vairāk informācijas:
https://www.facebook.com/SIRANO.LV
 
Jevgeņijs Korņevs
2002. gadā absolvējis Maskavas akadēmiskā mākslas teātra skolu-studiju (Oļega Tabakova kurss) un pieņemts Krievu drāmas teātra trupā.
Krievu drāmas teātra 121. sezonas labākais jaunais aktieris.
 
Daņila Solovievs
Absolvējis Teātra institūtu “I.O.Gorbačova vārdā nosaultā krievu drāmas skola” 2010. gadā un uzņemts Rīgas Krievu teātra trupā.
Piedalījies seriālos "Ceļu patruļa", "Operatīvie darbinieki. Slepkavību izmeklēšanas nodaļas hronikas", "Noziegums un sods", "Dzinējsuņi", 5. kanālā (Sanktpēterburga) televīzijas projektā “Īsts Varonis”. Piedalījies antreprīzes izrādēs Sanktpēterburgā.
 
Pensionāriem, skatītājiem ar īpašām vajadzībām (I un II invaliditātes grupa), skolēniem, studentiem (vecumā līdz 25 gadiem) 20% atlaide biļešu iegādei. Pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība!

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/SIRANO.LV

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot