logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

John Cleese - Last Time To See Me Before I Die (Pārcelts no 09.09.23.)

Pk 09.09.2022 19:30
VEF kultūras pils
75.00
Ja vēlaties atgriezt biļetes un saņemtu naudu par biļetēm, lūdzam līdz šī gada 1. jūlijam aizpildīt naudas atgriešanas aktu: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund
 
JAUNUMI
 
Ņemot vērā situācijas uzlabojumus ceļošanas jautājumā, Džona Klīsa šovs “Last Time to See Me Before I Die” ir pārcelts uz 2022. gada 9. septembri un izrādes vieta tiek pārcelta uz VEF Kultūras pili.
 
Mēs atvainojamies par kārtējām izmaiņām šova datuma un vietas sakarā, taču ticam, ka saprotat esošo situāciju. Pēc kārtējā pandēmijas viļņa un lēmuma slēgt Kongresu Namu, mums nācās izskatīt citus variantus un esam pagodināti jums piedāvāt izrādi VEF Kultūras pilī. Iepriekš šis pasākums ar tālredzīgu piesardzību tika plānots 2023. gada septembrī, taču esam saņēmuši iespēju noorganizēt jūsu satikšanos ar Džonu gadu ātrāk un ceram, ka būsiet priecīgi to piedzīvot.
 
Ja jums ir jau iegādāta biļete uz šovu Kongresu Namā, šī biļete ir derīga pasākumam 9. septembrī VEF Kultūras pilī. Pēc ierašanās jums tiks nodrošināta iespēja veco biļeti apmainīt pret jaunu, kas būs derīga ieejai pasākumā. Jūsu jaunā sēdvieta būs līdzīgā vietā, kā iegādātā vieta iepriekš plānotajā pasākumā. Tāpat uz vietas atradīsies vairāki mūsu darbinieki, kas palīdzēs jums neskaidrību gadījumā, taču aicinām ierasties visai laicīgi, lai biļešu apmaiņa un jauno vietu precizēšana norisinātos bez aizķeršanās.
 
Ja piedāvātais datums jums neder, jūs esat aicināti pieteikties naudas atmaksai. Norādes meklējiet www.comedylatvia.lv/johncleese. Naudas atgriešana norisināsies līdz 2022. gada 1. jūlijam.
 
Ja jums ir citi jautājumi, droši rakstiet tos uz e-pastu johncleeseinfo@comedylatvia.lv
 
Liels jums paldies par sapratni un ceram jūs satikt šajā grandiozajā pasākumā jau septembrī!
 
Comedy Latvia komanda
 

 
“Last Time To See Me Before I Die”

Džons Klīss ir pasaulē zināms ar savu ‘melno’ britu humoru, un tāpēc tas, ka viņa pēdējās tūres nosaukums ir “Pēdējā Reize, Kad Mani Redzēt Pirms Mirstu” nekādīgi nav pārsteigums. Neskatoties uz to, skatītājam gan nevajadzētu pārlieku satraukties, jo tūre ir bijusi aktīva jau piecus gadus un komiķim vēl pavisam noteikti nav jēgas ‘padoties’.
 
Klīss pavisam noteikti ir vislabāk zināms kā visilgāk izdzīvojušais kulta seriāla “Monty Python” biedrs, kā arī daļa no seriāla “Fawlty Towers”, taču pēdējā laikā viņam ar vien biežāk tiek piešķirts modernās komēdijas krusttēva tituls. Tagad viņš jau ir 77 gadu vecs un, kautgan jau ir izteicis vēlmi aiziet pensijā pēc tūres noslēguma, viņš aizvien ir tik pat ass kā jebkad gan humora ziņā, gan savā sabiedrības kritikā. Melnais humors bieži vien pieprasa runāt par plašākām tēmām kā tikai draugi un ģimene un šoreiz Džons Klīss ir to patiešām ņēmis pie sirds.
 
Iepriekšējā Eiropas tūre tika izpārdota ļoti ātri un saņēma fantastiskas kritiķu recenzijas un nu Džona Klīsa un “Monthy Python” Eiropas faniem būs iespēja viņu redzētu pašu pēdējo reizi (atkal).
 
Bez pārlieku lielas informācijas izpaušanas, varam pabrīdināt, ka pasākums nobeidzas ar svinīgu un ļoti netipisku komiķa bēru uzrunu pašam sev. Šī, iespējams, varētu būt Jūsu iespēja redzēt Džonu Klīsu uzstājoties dzīvē, taču ņemot vērā faktus, ka viņa māte nodzīvoja 101 gadu un to, ka arī viņa paša izturība šķiet nebeidzama, Es nedomāju, ka bēru uzruna ir attiecināma uz tuvāko laiku.
 
***************************
John Cleese  – “Last Time to See Me Before I Die
18:30 Atveras durvis
19:30 Sākums
20:15 Pauze
21:30 Beigas
Pasākums notiek angļu valodā
***************************
 

Vairāk informācijas: http://www.comedylatvia.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
John Cleese - Last Time To See Me Before I Die (Pārcelts no 09.09.23.) Pk 09.09.2022 19:30 VEF kultūras pils 75.00
Pasākums John Cleese - Last Time To See Me Before I Die (Pārcelts no 09.09.23.)
Datums / Laiks Pk 09.09.2022 19:30
Norises vieta VEF kultūras pils
Cena 75.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
VEF kultūras pils
Ropažu iela 2 Rīga Latvija
Organizators
COMEDY LATVIA, SIA
Eduarda Smiļģa iela 20 - 12 Rīga LV-1002 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103843522
Pasākums John Cleese - Last Time To See Me Before I Die (Pārcelts no 09.09.23.)
Datums / Laiks Pk 09.09.2022 19:30
Norises vieta VEF kultūras pils
Cena 75.00
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt MultiKosmoss - bērnu izrāde PopulārsPopulārsMultiKosmoss - bērnu izrāde VEF kultūras pils, Latvija 7.00 - 30.00
Pirkt MultiKosmoss - bērnu izrāde PopulārsPopulārsMultiKosmoss - bērnu izrāde VEF kultūras pils, Latvija 7.00 - 30.00
Pirkt JP Magic Orchestra 'The Best Songs of World Musicals' JP Magic Orchestra 'The Best Songs of World Musicals' Lielā Ģilde / VEF kultūras pils, Latvija 20.00 - 120.00
Pirkt TOMMY EMMANUEL, c.g.p. (Pārcelts no 19.10.2021.) TOMMY EMMANUEL, c.g.p. (Pārcelts no 19.10.2021.) VEF kultūras pils, VEF Kultūras pils, Latvija 37.94 - 70.46
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot