logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dzēra vīnu un smējās! / Пила вино и хохотала! Белое.

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

«Dzēra vīnu un smējās!»

 

12. martā, 19:00 – Maskavas nams

Pirmā izrāde, kas balstās uz sieviešu forumu stāstiem.

Smieklīgākā gada izrāde!

“Dzēra vīnu un smējās” ir atklāts dialogs starp divām mūsdienu pasaulē dzīvojošām meitenēm.

Igaunijas kultūras dzīve ir dažādu teatrālu notikumu bagāta. Nevienam nebūs grūti atrast kaut ko interesantu. Tomēr uz reāliem notikumiem balstu stāstu nav nemaz tik daudz. Jaunās teātra „Licedei” aktrises nolēma aizpildīt šo robu. Pavisam drīz skatītāji Latvijā vēros unikālu izrādi par „sarežģītu sieviešu likteni”. Iedvesmu projektu veidotājas smēlās - nekad neuzminēsiet – tīmeklī.

Izrādes veidotājas Anna Bikova un Inna Jegorova divus gadus strādāja pie priekšnesuma. Meitenes rūpīgi pētīja dažādus sieviešu forumus un kopienas, meklējot interesantus stāstus. Un viņas tos atrada.

Tīmeklis ir vieta, kur izzūd personības un rāmji. Ticot šī apgalvojuma patiesumam, sievietes bez mazākām šaubām dalās savos slepenajos stāstos ar visu pasauli. Anna un Inna nemēģina sasmīdināt auditoriju ar savu darbu, viņas vēlas parādīt šķietami neatrisināmo problēmu pārdzīvojumu mērogus un patiesus apmērus.

Izrādes laikā skatītāji iepazīsies ar dažādām varonēm, tostarp rūpīgu mājsaimnieci, jaunu māti, inteliģentu dāmu, aizbēgušu līgavu un citām. Bet vieno viņas visas visizplatītākie, tīri sieviešu prieki: 44. apģērbu izmērs, bērna piedzimšana, iegādāta grāmata un vīra uzticība.

Trīs teātra sezonās izrādi veiksmīgi noskatījušies skatītāji tādās pilsētās kā Voroneža, Brjanska, Kaluga, Smolenska, Tvera, Velikija Novgoroda, Stavropole, Maskava, Sanktpēterburga un Prāga.

Skatītāju atsauksmes:

"Radās iespēja apmeklēt izrādi "Dzēra vīnu un smējās", pateikt, ka biju patīkami pārsteigt – būs pārāk niecīgi. Divas aktrises (un es tās pazīstu ilgāk par 7 gadiem) man pavērās no jauna, situāciju, kurās eksistē un iegremdē mūs varones, vienkāršība, tuvums dzīvei nepalika neviena skatītāja nepamanīts, katrs atpazīst sevi.

Paldies meitenēm, ka pasaukušas! Es iesaku visiem "

- Igors Čehovs, "Comedy Club" rezidents

"Manas dārgās! Es vēlos pateikt milzīgu paldies par jūsu produktu! Tas ir ļoti foršs! Šodien ir tik daudz pozitīvu emociju) Smaids nezuda no sejas! Es domāju, ka tas ir ļoti pienācīgs līmenis, un es ļoti lepojos ar jums! Tikai uz priekšu! Jūs esat ļoti talantīgas! Tas viss ir tik atpazīstams! Man blakus sēdēja meitenes un teica „… man tā arī bija” Mīlu jūs!"

- Jūlija Topolnicka, teātra un kino aktrise

 

Vairāk nekā 40 tūkstoši smejošo skatītāju.

info@studio-illusion.com

www.studio-illusion.com

Vairāk informācijas: https://www.studio-illusion.com/

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot