Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Comedy Latvia: English Comedy Night ft. Fern Brady (SCO)

Ot 13.03.2018 20:00
Kaņepes Kultūras centrs
Pēc kārtējās izpārdotās un nopelniem atzītās izrādes Edinburgā, skotu komiķe Ferna ar savu priekšnesumu ierodas Latvijā.

Bezbailīgs rakstīšanas stils un zibenīga asprātība padara Fernu par neatkārtojamu komiķi. Viņa raksta seriālu “Radges”, ko var skatīties “BBC3 Online Comedy Feeds” un uzstājās ar savu stand-up vairākos TV šovos. Pirms ienākšanas komēdijā Ferna bija balvām nominēta The Guardian žurnāliste, kas runāja par dažādām aktuālām tēmām “Radio 4’s The Today Programme”.

Viņai ir bijuši 3 izpārdoti šovi Edinburgā un neskaitāmas TV uzstāšanās. Viņas komēdijas albums pagājušo gadu ASV izdeva “Comedy Dynamics”, kas ieguva lielu atzinību klausītāju vidū. Viņa šobrīd attīsta vairākus projektus kopā ar “BBC”, paralēli darbojoties ar solo šoviem.

Viņa ir uzstājusies tādos šovos kā “Russell Howard’s Stand Up Central”, “The Russell Howard Hour”, “Stewart Lee’s Alternative Comedy Experience” un “Viceland” jaunajā seriālā “Brexit Stage Left”. “God. As heard on BBC Radio 4’s The Now Show”,” The News Quiz” un “State of the Nations”, kā arī “BBC Scotland’s Breaking the News”.

Vairāk informācijas: http://www.comedylatvia.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Comedy Latvia: English Comedy Night ft. Fern Brady (SCO) Ot 13.03.2018 20:00 Kaņepes Kultūras centrs
Der zināt
Pasākumu drīkst apmeklēt: ieteicams no 16 gadiem
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
Norises vieta
Skolas ielā 15 Rīga Latvija
Organizators
COMEDY LATVIA, SIA
Zeltiņu iela 30 Mārupe LV-2167 Mārupes nov.