logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jeļenas Paļčevskas radošais vakars

Ce 05.08.2021 18:00
Pegasa Pils
Jeļenas Paļčevskas radošais vakars "ROMĀNS AR TEMPERAMENTA GARŠU"

Jeļenas Paļčevskas radošās tikšanās laikā skatītāji redzēs tik plašu tēlu, iemaņu un sajūtu paleti, kādu vienā vakarā var parādīt aktrise, rakstniece, iluzioniste, ekonomiste un starptautisko prēmiju laureāte radošajā jomā!

Un papildus jūs sagaida:

Grāmata ar autogrāfu dāvanā.
Pārsteigums no iluzionistes.
Glāze vīna vai kāds cits dzēriens.
Deserts.

Uz tikšanos visaizraujošākajā vasaras vakarā!

Informācija:
•    Jeļena Paļčevska – starptautiska līmeņa latvijas “show woman”. Viņa ir amerikāņu prēmijas “Merlind Awards” īpašniece par projektu “Laikā iesaldētais”, kas ir iekļauts Krievijas Ginesa rekordu grāmatā.
•    Jeļenas galvenie darbības virzieni: rakstniece, iluzioniste – daudzkārtēja starptautisko konkursu laureāte. Viņas pirmas romāns “Atrast viņu” ir iekļuvis “Latvijas grāmata” TOP pārdotāko grāmatu sarakstā, kā arī TOP lasītāko grāmatu skaitā Ventspils bibliotēkā.
•    Tāpat Jeļena ir patenta “Klientu apkalpošanas iekārtošana sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumā” līdzautore, kā arī svētku pasākumu organizatore un vadītāja.
•    Jeļena ir beigusi TSI ekonomikas fakultāti, RPTS skolu ar specialitāti “augstākās kategorijas pavārs” un ir piedalījusies īpašo šovu veidošanā tādiem pasākumiem un organizācijām kā “Eirovīzija”, vairāki valsts teātri, pasaulē pazīstami zīmoli.
•    Jeļenai ir izglītība un iemaņas sešās dažādās profesijās. Tāpat viņa ir Baltijas iluzionistu asociācijas un starptautiskā iluzionistu festivāla “Brīnumu dzintars” dibinātāja.

Jeļena ir gatava padalīties ar jums savos stāstos un pieredzē!

Papildus informācija www.palchevski.lv

Vairāk informācijas: http://www.palchevski.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Jeļenas Paļčevskas radošais vakars Ce 05.08.2021 18:00 Pegasa Pils
Der zināt
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 60-75 min
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Pegasa Pils
Jūras iela 60 Jūrmala Latvija
Organizators
Palchevsky Group SIA
Jukuma Vācieša 4-1 Rīga LV-1021 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 42103112401