Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

'Svētā sieviete'/'Священная женщина' (pārcelts no 03.11.2019.)

Pk 01.11.2019 18:00
Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18
12.96
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
2019.gada 3.novembrī Rīgas Mazais teātris otro reizi šajā gadā aicina un šo izrādi. Jums būs iespēja apmeklēt aktīvu, netradicionālu un ļoti emocionālu dejas izrādi no Parīzes. Uzstāsies Dana Mussa – „mežonīgā” stepju meitene, kura nolēma dejot par spīti visiem, pakļaut Franciju – deju dzimteni un izbrīnīt Parīzi – pasaules kultūras centru.
 
Viņas ceļš nav viegls, tādēļ viņas deja ir vēl kaislīgāka. Piedzima viņa mazā Kazahstānas pilsētiņā un uz šo dienu viņa ir dejotāja, horeogrāfe, režisore, savas personīgās deju skolas „Etno Balets” dibinātāja Parīzes sirdī un JUNESKO DEJU STARPTAUTISKĀS PADOMES LOCEKLE.
 
Dana sniedza savus projektus Parīzē, Londonā, Stokholmā, Barselonē, Kannās un daudzās citās Eiropas pilsētās. Uzvedumi, perfomansi, filmas, fotogrāfijas, gleznas, nodarbības, meistar-klasses....Balets un svētbijīgā deja visās tās izpausmēs un formātos. Parīzes Operas leģendārā un slavenā profesora Iva Kazati mācekle un Parīzes Operas dejotāja. Kā arī viņa apmeklēja kursus pie tādiem skolotājiem kā Andre Klemm (Lielais teātris, Parīzes opera), Antolio Labis (Parīzes opera), Frederiks Lazarelli (Meksikas Nacionālais balets), apmeklēja nodarbības Nacionālā deju centrā (CND) un Micadanses studiju. Uz šodienu viņai pašai ir vairāk kā 120 mācekļu, režisē uzvedumus un gatavo bērnus Parīzes Operas skolai un franču konservatorijām.
 
Dana Mussa Talantu šova Francija 2018. fināliste (TalentIncroyable 2018), jaunā deju stila Etno Balets dibinātāja (EthnoBallet), Deju Associācijas Etno Balets Parīzē dibinātāja (Ethno Ballet Paris).
 
Etno Balets pēc savas būtības ir baleta kustību un seno Sakšu sieviešu deju simbiozs, kas augsti tika novērtēts Parīzes daiļrades pasaulē. Etno Balets pirmkārt ir septiņi Sieviešu „arhitipi”, kuri tiek pasniegti ar deju kustību palīdzību. Septiņi „arhitipi” vienlaicīgi ir septiņi teatrāli varoņi, tajā pat laikā tie ir septiņi Sievietes dvēseles izaugsmes posmi.
 
Septiņi sievietes „arhitipi”:
 
Medniece
Sieviete – dzīvnieks. Izturīga,varonīga un kaislīga.Darbs ar iekšējām bailēm un personīgiem kodiem.
 
Jātniece
Sieviete – ātrums, sieviete – vējš. Apkārtējā gaisotne ir viņas ceļabiedrs, dzīvnieks ir viņas draugs. Totēmizma un animizma ideju iemiesojums.
 
Amazone
Sieviete – karotāja. Spēcīga, izturīga un ātra. Viņa rituālā dejā izmīda zemi paklanoties Saulei un paceļ rokas tiecoties pie Tengri Dieva.

Šamaniete
Veselības nesēja, burve, viņas maģiskie ekspresīvie žesti ievada transā, viņas siltums pārņem ķermeni un enerģija uzbudina apziņu.
 
Nākotnes paredzētāja
Noslēpumaina, aizvērta un mistiska. Viņa pavedina un pievilina. Nāk un izzūd. Savā noslēpumainā alā viņa izpilda svētbijīgas darbības, kontaktējas ar kosmosu un valda pār cilvēkiem.  

Valdniece
Valdonīga, gudra un ar stipru gribasspēku. Dotā sieviete ir ideāla iemiesojums. Viņā sakopotas piecu augstāk minēto sieviešu varoņu īpašības. Sievišķīga, bet valdonīga, varonīga, bet maiga. Valdītāja, sieva un māte.
 
Dieviete
Sieviete – enģelis. Viņa visur un vienlaicīgi nekur. Viņai nav svara, krāsas un smaržas, taču viņas klātbūtne vienmēr ir jūtama.

Savā izrādē Rīgā, 3.novembrī, plkst.18:00, Dana parādīs Jums trīs sieviešu „arhitipus”.
 
 
 

Vairāk informācijas: http://rigasmazaisteatris.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
'Svētā sieviete'/'Священная женщина' (pārcelts no 03.11.2019.) Pk 01.11.2019 18:00 Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18 12.96
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c
Stabu iela 18C Rīga Latvija
Organizators
Igors Projekts Latvija, SIA
Ezermalas iela 2/1-68 LV-1006 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Anatomija V...../Анатомия М Anatomija V...../Анатомия М Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c, Latvija 10.80
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Pasaka 'Nabaga nabaga Peters Munks'/Cказкa 'Бедный бедный Петер Мунк' Pasaka 'Nabaga nabaga Peters Munks'/Cказкa 'Бедный бедный Петер Мунк' Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c, Latvija 10.80
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Poētiskais performans 'ECOLOGIC SOUL' / Поэтический перформанс 'ECOLOGIC SOUL' Poētiskais performans 'ECOLOGIC SOUL' / Поэтический перформанс 'ECOLOGIC SOUL' Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c, Latvija 5.40
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt No rīta nauda - vakarā jūtas/Утром деньги - вечером чувства No rīta nauda - vakarā jūtas/Утром деньги - вечером чувства Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18, Latvija 12.96
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Bezgalīgā nakts/Эта бесконечная ночь... Bezgalīgā nakts/Эта бесконечная ночь... Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c, Latvija 12.96
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!