logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

STAND UP / Jevgenij Čebatkov & Rasul Čabdarov / Riga Stand Up 4 gadi

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
2020. gada 8. februārī Baltijas lielākai krievvalodīgo komiķu apvienībai – Riga Stand Up – paliks 4 gadi! Par godu šim īpašam datumam Rīgā, Apollo kino lielajā zāle (t/c Akropole) notiks speciālais Stand Up komēdijas vakars, kurā piedalīsies uzreiz divi pazīstami THT televīzijas kanāla komiķi – Jevgenijs Čebatkovs un Rasuls Čabdarovs!

Jevgenijs Čebatkovs ir unikāls komiķis. Viņš piedzima Kazahstānā, bet paguva apceļot visu pasauli, kādu laiku studēja Ziemeļamerikā, kur arī aizraujas ar Stand Up. Vēlāk viņš pārvācās uz Maskavu, kur jau vairākus gadus veiksmīgi savieno darbu uz Comedy Radio ar dalību tādos projektos kā “Stand Up на ТНТ”, “Прожарка” (ТНТ4), “Labelcom” (Youtube) un citos. Rīga ir viena no Jevgenija mīļākām plisētām un viņam vienmēr prieks atkal šeit uzstāties.

Rasuls Čabdarovs izauga Naļčikā, jaunībā piedalījās Jautro un Atjautīgo kluba spēlēs, bet pēc tam aizbrauca iekarot Maskavu, kur viņš kādu laiku strādāja par taksometra vadītāju, bet spēja sevi pieradīt uz Stand Up skatuves un tagad viņš piedalās tādos projektos kā “Stand Up на ТНТ”, “Labelcom” (Youtube), “22 комика” (ТНТ4). Rasuls pirmo reizi apmeklēs Rīgu ar savu spožo un asprātīgo komēdiju.

Kā vienmēr, kopā ar īpašiem viesiem uzstāsies arī vadošie Riga Stand Up apvienības komiķi ar savu labāko jauno materiālu.
Nosvinēsim Riga Stand Up dzimšanas dienu kopā un sāksim jauno humoristisko gadu ar spožu un ļoti smieklīgu šovu!
Tiekamies 8. februārī, Apollo kino lielajā zālē (t/c Akropole), sākums 19:00, durvis atveras no 18:30.

Pasākums krievu valodā
Vecuma ierobežojums 16+
 

Vairāk informācijas: http://www.doublejabproduction.com/

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot