Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BURVJU RATATUJS jeb Aizkāsāp un Remija Jaungada piedzīvojumi/ ВОЛШЕБНЫЙ РАТАТУЙ или Новогодние приключения Айболита и Реми

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
   
«STARconcert» un Maskavas teātris   "TERRRA-SHOW"
piedāvā
          Jaungada pasaku visai ģimenei
 
 Burvju Ratatujs  jeb
Aikāsāp un Remija jaungada piedzīvojumi
26. decembrī
       Daugavpils Kultūras pilī, 12.00
 
Personāži:
Salatēvs, sniegbaltīte, Aikāsāp, Mērkaķītis Čiči, Barobese Piparsāls, Pirāti Barmolejs un Slīpais, Saldā Feja, Remijs – žurkulēns no multfilmas Ratatujs – 2020.gada simbols, Ponijs Dzirkstīte, Sniegpārsliņa un Spaidermens.
 
Salatēva pilī Sniegbaltīte vada Jaungada balles Ģenerālmēģinājumu.
Saldā Feja un viņas palīgs Žurkulēns Remijs šajā reizē ir izgudrojuši jaunu, nepārspējami garšīgu recepti svētku viesu cienastam un visi nepacietīgi gaida, kad uz pili tiks nogādāts izmēģinājuma variants degustācijai.
Negaidīti svētkos ierodas noslēpumainā viešņa Baronese PiparSāls. Viņa atnes neparastu cienastu: “Saldo Burvju Ratatuju” un pacienā Sniegbaltīti un visus viesus. Sniegbaltīte un visi viesi aizmieg. Bet līdz balles sākumam palicis pavisam maz laika. Ko nu iesākt?
Palīgā steidzas labais Dakters Aikāsāp. Viņš kopā ar bērniem dodas meklēt pretindi. Viņiem nāksies sameklēt Burvju Nektāru un Rozā pērles pulveri, uzveikt ļauno Baronesi, un izglābt Saldo Feju.
Ar bērnu palīdzību pretinde tiks atrasta. Aikāsāp un Remijs paspēs to nogādāt Salatēva pilī tieši laikā. Uz balli ieradīsies daudzi multiplikācijas filmu varoņi. Un bērnus sagaida tikšanās ar Salatēvu.
 
Izrādē tiek izmantoti tikai oriģināli teksti un muzikālās kompozīcijas. Pastāvīga interaktīva darbība ar publiku.

Vairāk informācijas: https://www.starconcert.lv/

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot