logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VIRS BALAGĀNA DEBESIS... / NAD BALAGANOM NEBO...(Pārcelts no 17.04.2020.,03.11.2020, 12.04.2021)

Pi 11.10.2021 19:00
Daugavpils teātris
16.30 - 61.30
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, pasākums tiek PĀRCELTS uz 11.10.2021.!
 
Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!
 
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.

Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz info@bilesuserviss.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.
 

 
Konstantīns Raikins - mākslinieciskais vadītājs Krievijas Valsts teātra ”Satirikon”, Krievijas tautas aktieris, režisors, Krievijas valsts prēmijas laureāts, četras reizes ieguvis Krievijas valsts  nacionālo prēmiju „Zelta maska”, K. Staņislavskava fonda prēmijas laureāts. Prēmiju ieguvējs:  „Kristāla Turandota”, „Kaija” , „Elks” , „Triumfs” . Mākslinieciskais vadītājs „Aukstākā skola skatuves mākslā” , profesors.

Poētiskā monoizrāde „Nad balaganom nebo...”- tā ir augstākās klases dzeja izlaista cauri sirdij.

„Tas ko es daru šinī izrādē attaino mani pašu. Arī es sastāvu no dažādiem žandriem. Poēzijas, it īpaši augstākas klases poēzija,- tas ir īpašs dvēseles stāvoklis... Priekš manis skaitīt dzejoļus no skatuves- tas ir kā spēlēt  lomas, spēlēt monologus. Jo poēzija uz skatuves darbojas pēc vieniem un tiem pašiem skatuves noteikumiem, tāpat kā jebkura dramatiskā loma. Šobrīd es jūtu, ka cilvēki tiecās pēc labas poēzijas, viņi to alkst gan dzirdēt, gan sajust. Cilvēkiem, viņu oganismos, trūkst vitamīna priekš dvēseles. Kaut kādas labas frāzes, skaistas runas... Puškinu izlasīt un gaisā uzreiz mazāk baciļu paliek. Viņš ir kā baznīcas zvans...
Tēvs man reiz teica: „Vienmēr lasi dzeju. Dari to, neskatoties kas ir tava publika. Tas palīdzēs viņiem izprast tevi dziļāk un skatīties uz dzīvi daudz dziļāk.”
Konstantīns Raikins

PSRS tautas aktieris Bogdāns Stupka, nesen aizgājušais viņsaulē 2012. gadā, neilgi pirms nāves bija uz šo K. Raikina koncertu un pēc izrādes teica: „Neviens pasaulē tā nelasa (jāsaprot kā nespēlē) dzejoļus kā to dara Konstantīns Raikins!!!”

Izrādē skan D. Šostakoviča mūzika. Konstantīns Raikins skaita savu mīļāko dzejnieku dzeju. No skatuves skan Davida Samoileva, Nikolaja Zabolockā, Nikolaja Rubcova, Osipa Mandeļštama, Lope de Vegas un Aleksandra Puškina dzeja
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VIRS BALAGĀNA DEBESIS... / NAD BALAGANOM NEBO...(Pārcelts no 17.04.2020.,03.11.2020, 12.04.2021) Pi 11.10.2021 19:00 Daugavpils teātris 16.30 - 61.30
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 1.30 EUR apmērā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h40min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Daugavpils teātris
Rīgas iela 22a Daugavpils Latvija
Organizators
K47 SIA
Teātra iela 4 - 7, LV-1050 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203089245