logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pianists./ Аккомпаниатор

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Anotācija izrādei "Pianists"

Kad dzirdam vārdu "antireprīze" tad tūdaļ nostrādā stereotips - tātad tā ir komēdija. Un, ne vienmēr tas saistās ar Teātri, ar Teātri ar lielo burtu, kurš pamodinās Jūsos jau sen iesnaudušās jūtas, to Teātri, kurš noņems ikdienas viendabīgumu, to Teātri, kurš dāvās Jums dzīvesprieku!
 
Tieši uz tādu Teātri mēs Jūs aicinām! Uz Aleksandra Gaļiņina izrādi "Pianists". Vislabākie krievu aktieri izstāstīs aizkustinošu un mūsdienīgu mīlas stāstu, kurš dāvās Jums uguntiņu dvēselei un jaunas krāsas Jūsu dzīvei.
 
"Pianista" sižets ir ļoti vienkāršs. Līdzīgs, kā mūsu dzīve. Tas ir stāsts par jaunu un trūcīgu muzikantu, kurš atrada netipisku, bet visnotaļ rezultatīvu iespēju nopelnīt. Viņš rūpējas par cilvēkiem gados, kuri ir vientuļi, bet viņi, jūtot patiesas rūpes no nesen iegūta tuva cilvēka, cenšas viņu atalgot tā, kā to dara cilvēki, kuri jūt īstas  saites.  Kas viņš ir? Pianists, izspiedējs vai krāpnieks? Vai cilvēks, kurš caur saviem aprūpējamajiem ieraudzījis sen aizmirstu vecāku mīlestību?
 
Atnākot uz mūsu izrādi, Jūs piedzīvosiet daudzus komiskus un dramatiskus brīžus,  izsmiesieties līdz "krampjiem vēderā" un tajā pašā laikā pārdzīvosiet un jutīsiet līdzi lugas varoņiem. Katram no Jums būs iespēja atrast to vissvarīgāko, kas apslēpts dziļi dvēselē.
 
Izrāde liek sajust 90-to gadu atmosfēru, kad Krievija nostājās uz kārtējā jaunā ceļa, kā rezultātā atsevišķi cilvēki izmantoja iespēju kļūt bagātiem izmantojot citu cilvēku nespēju piemēroties jaunajiem apstākļiem. Apgrieztais Bībeles princips - tas, kurš vakar bija nekas, šodien varēja kļūt par ievērojamu cilvēku.
 
Vai mēs esam gatavi dzirdēt patiesību, kuru tik ļoti vēlamies uzzināt? Vai atceramies, ka tā spēj arī iznīcināt? Vai taisnība, ka izteikts vārds ir kā putns, kuru diez vai izdosies vairs noķert? Un visbeidzot, vai tā saucamais "dzīvokļu jautājums" tomēr ir sabojājis Maskavas iedzīvotājus? Visi šie jautājumi ir mūžīgi.
 
"Pianists" - tā ir liriska komēdija par mīlestību un cilvēku neaizsargātību.
 
Izrādē piedalās sekojoši aktieri:
1. Larisa Lužina - aktrise, Krievijas tautas māksliniece.
2. Sergejs Nikonenko - aktieris, Krievijas tautas mākslinieks.
3. Raisa Rjazanova - aktrise, Krievijas tautas māksliniece.
4. Aleksandrs Gundarevs - Mēness Teātra aktieris.

Vairāk informācijas: http://www.parter.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot