Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Komēdija 'Viņa donžuāniskais saraksts'./ Комедия 'Его донжуанский список'.

Se 09.11.2019 19:00 - Sv 10.11.2019 21:00
8.40 - 17.50
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
PARTER.LV  piedāvā Jūsu uzmanībai lirisku komēdiju "Viņa donžuāniskais saraksts".

Lomās - pazīstamais teātra un kino aktieris, kurš nospēlējis dauz spilgtu un intererantu lomu un šobrīd atrodas savas popularitātes virsotnē - Andrejs Čadovs. Darja Jegorova - spilgta zvaigznīte, kas uzlekusi pie krievu kinematogrāfijas debesīm pēdējos gados. Šīs apburošās skaistules filmogrāfijā jau ir daudz interesantu lomu! Un krievu teātra un kino aktieris, Krievijas nopelniem bagātais mākslinieks - Ivans Rižikovs.
 
Jaunais pāris satiekas ar nejaušu vīrieti un, izklaides nolūkos, lūdz viņam pastāstīt par sievietēm, kuras viņš ir mīlējis. Katrs stāsts ir kā vesela emociju, jūtu un sajūtu pasaule. Izklaides rezultāts ir diezgan negaidīts. Visu trīs cilvēku attiecības kļūst saspringtas. Šī tikšanās izmaina katra varoņa dzīvi. Dvēseles tīrība, intelekts, smalkjūtība, spēja dziļi just ņem virsroku pār racionalitāti un sausu praktiskumu.
 
Lugā ir apvienoti dramatiski, melodramatiski un komēdijas motīvi. Tā ir piesātināta ar neskaitāmiem sižeta pavērsieniem, kuri liek skatītājiem atrasties satrauktās gaidās.
Izrādes žanrs, mūsuprāt, - lirisks detektīvs par mīlestību, tā kā tā satur intrigu, kura tur skatītājus neziņā - kas ir kas patiesībā - līdz pašām izrādes beigām. Bet mūsdienīgā mūzika, skaistās plastiskās ainas, spilgtās dekorācijas un videoprojekcija rada svētku sajūtu.
 
Nāciet, būs interesanti, jautri, brīžiem noslēpumaini, bet nekādā gadījumā ne garlaicīgi!
 

Vairāk informācijas: http://www.parter.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot