Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - 'Viņas atklātības nakts' Avantūristiskā melodrāma

Ce 18.04.2019 19:30
VEF kultūras pils
Informējam, ka pasākums “Viņas atklātības nakts'”, kuram bija jānotiek 18.aprīlī,plkst. 19:30, VEF kultūras pilī- TIEK ATCELTS!

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm var iesniegt līdz 28.04.2019.!

Organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
 
 
Avantūristiskā  melodrāma  „Viņas atklātības nakts” («Ночь ее откровений»)

Uz skatuves darbojas tikai divi aktieri – vīrietis un sieviete. Tas ir dialogs. Dialogs par mīlestību. Aizraujoši savērptais lugas sižets notur skatītāja uzmanību līdz pēdējam izrādes brīdim. Tā viegli sākas un negaidīti beidzas. Pjērs, lugas varonis, satiek jauniņo Džuljetu, ar kuru grib pavadīt tikai brīnišķīgu nakti. Bet šī tikšanās maina visu viņa dzīvi.

Daiļās Džuljetas lomu spēlē apburošā un skatītāju iemīļotā Ļiza Arzamasova, jauna un talantīga aktrise, kura ir filmējusies gandrīz četrdesmit kinofilmās, bet kuru skatītāji galvenokārt atceras no seriāla „Tētuka meitiņas” („Папины дочки”).  Kļuvusi vecāka, Ļiza sevi spilgti pieteica seriālos „Brāļi Karamazovi” („Братья Карамазовы”), „Dostojevskis” („Достоевский”),  „Velni” („Бесы”), „Lapseņu midzenis” („Осиное гнездо”), „Jekaterina. Pacelšanās” („Екатерина. Взлет”). Bet pilnmetrāžas filmas „Cienīgtēvs” („Поп”) ar Sergeju Makovecki, „Pīlādžu valsis” („Рябиновый вальс”), „Mans mīļais tētis” („Мой любимый папа”) ar Nikolaju Dobriņinu, „72 stundas” („72 часа”), „Pārinieks” („Напарник”), „Trepalovs un maciņš” („Трепалов и кошелек”) un „Manas otrās sievas portrets” („Портрет моей второй жены”) galīgi nostiprināja viņu profesionālas aktrises statusā. Skatītāji iemīļoja arī Pirmā kanāla projektu „Ledus un liesma” („Лед и пламя”), kurā Ļiza pārī ar daiļslidotāju Maksimu Staviski ieguva otro vietu.

Ne visai veiksmīgā komersanta Pjēra lomā aktieris Valērijs Nikolajevs (laikam nav tāda cilvēka, kurš nebūtu redzējis par tik populāru kļuvušo filmu „Buržuja dzimšanas diena” („День рождения Буржуя”). Lieliskais aktieris, talantīgais režisors un horeogrāfs Valērijs Nikolajevs ar milzīgiem panākumiem filmējas gan krievu, gan ārvalstu filmās. Aktieris ir izskatīgs, apburošs un neparasti harizmātisks.

Divu talantīgu un skaistu cilvēku duets ir izdevies neparasti harmonisks.

Lugas žanru var definēt kā avantūristisku melodrāmu ar komēdijas zemtekstu. Taču neskatoties uz dzirkstošo ironiju, lugai ir ļoti dziļa jēga.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - 'Viņas atklātības nakts' Avantūristiskā melodrāma Ce 18.04.2019 19:30 VEF kultūras pils
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu,
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: pusstundu pirms pasākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
MAKETIKA, SIA
Aizkraukles iela 21 LV-1006 Rīga