Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

JAH KHALIB / ДЖАХ ХАЛИБ

Se 28.04.2018 22:00
Studio 69
40.00 - 540.00
Jah Khalib – Kazahstānas dziedātājs, autors – izpildītājs, mūzikas producents. Īsts vārds Bahtiars Mamedovs. Dzimis 29. septembrī pilsētā Almata. Viņu dēvē par vienu no labākajiem Krievijas un Kazahstanas mūzikas bītmeikeriem un izpildītāju, kurš raksta nevis dziesmas, bet hītus. Ieguvis muzikālo izglītību (Almatu mūzikas skolā, kā arī Kurmangaza nacionālā konservatorijā), Bahtiars ir daudzu populāro dziesmu autors un izpildītājs, kura dziesmas uz ilgu laiku paliek mūzikas čārtu topā, populārās radio stacijās kā arī kvalitatīvas mūzikas cienītāju pleilistēs.

Šodien Jah Khalib ir ne tikai viens no visnozīmīgākiem mūziķiem hip hop kultūrā Kazahstanā, bet arī Krievijā. Dziedātāja pirmais izrāviens tiek datēts ar 2013. gadu. Tieši tad karstā rotācijā iebrāzās singls «Все, что мы любим- SnD». Kopš tā brīža Jah Khalib kļuva atpazīstams Kazahstanas jauniešu vidū. Tālāk sekoja hīti viens pēc otra: «Сжигая дотла», «Давай улетим далеко», «Нам мало кача», «Подойди поближе детка», «Лейла», «Созвездие ангела» un t.t.

Savā dzimšanas dienā 2016. gada 29. septembrī dziedātājs prezentēja savu lielo mūzikas albumu “Если чё я Баха”, kurā bija 18 pilnīgi jaunas dziesmas, starp kurām bija dueti ar Roma Bestseller un L,One. Albums “Если чё я Баха” ir izrāviens ne tikai pašam artistam, bet mūzikas industrijai kopumā, bez šaubām ieņemot visas augšējās muzikālo čārtu pozīcijas, albums ieguva “Platīna albums” statusu. Savukārt dziesma “Leila”, kura bija šajā albumā, iekaroja ne tikai daudzas radio hītu parādes, bet arī milijonu klausītāju sirdis.

Pašlaik Jah Khalib pilnā sparā strādā pie jauniem mūzikas materiāliem, nodarbojas ar producēšanu, kā arī velta daudz uzmanības labdarībai. Organizē labdarības koncertus un akcijas savas dzimtās pilsētas Almati bērnu namiem.

2015.g. Telekanāla «Russian Music Box» prēmijas – «gada izrāviens» nominants
2016.g. Platīna albums - «Если чё, Я Баха».
2016.g. Hītu parādes BIG LOVE 20 dalībnieks, no Love radio.
2017.g. Dziesma «Лейла» - radisostacijas «Восток Fm» hītu parādes pirmā vieta
2017.g. Jah Khalib - nominants «Открытие Года» pēc "NR" versijas.
2017.g. MUZ TV prēmijas – «gada izrāviens» laureāts!

Pseidonīms:
Pseidonīms Jah Khalib – ir izveidots no dieva rastafarianismā – “Dža”, un Halib – kas ir vienkārši vārds. Dža Rastafariaj bijis rastafarianisma pamatu licējs – viņš bija gudrs afrikāņu valdnieks un filosofs, kurš jebkuras lietas risināja tikai miermīlīgā ceļā un bija pret jebkuru vardarbību, tikai par labestību un mieru. Cilvēki viņu dievināja un viņa filosofiskie uzskati kļuva par šīs reliģijas pamatu. Tādi uzskati dzīvē un mūzikā ir ļoti tuvi māksliniekam, tāpēc tos viņš cenšas pozicionēt un realizēt savā darbībā.

Informācija: +371 28-361-463

Vairāk informācijas: http://www.bestshowevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
JAH KHALIB / ДЖАХ ХАЛИБ Se 28.04.2018 22:00 Studio 69 40.00 - 540.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Terbatas 73 Rīga Latvija
Organizators
EVENTS BOUTIQUES, SIA
Stagaru iela 4-113 LV-1016 Rīga