Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

GALA of ROYAL International Baltic Dance Competition

Sv 08.04.2018 18:00
Rīgas Kongresu nams
10.00 - 20.00
Mūsu asociācija tika izveidota 2012. gadā, lai veicinātu un bagātinātu baleta kultūru, mākslu un izglītību Itālijā un ārpus tās.
Kopš 2012. gada mūsu asociācija katru gadu Itālijā rīko baleta konkursu “Royal International Dance Competition” un tā noslēguma daļu “Royal Dance Grand Prix”.

2014. gadā mēs izveidojām sadarbību ar Pekinas uzņēmumu “Beijing Dancer Culture and Art Development Company” un Pekinā atvērām papildu juridisko adresi. Pekinas uzņēmuma “Beijing Dancer Culture and Art Development Company” juridiskais pārstāvis ir Fu Yingjun kungs. Kopš 2015. gada mēs kopā organizējam konkursa "Royal Dance Grand Prix" finālu Ķīnā. Mūsu papildu juridiskās adreses oficiālais pārstāvis Ķīnā ir tas pats Fu Yingjun kungs.

Starptautiskais baleta konkurss “Royal International deju konkurss” piesaistīja lielu valsts institūciju Itālijā un dejotāju no visas pasaules uzmanību, tāpēc 2017. gadā konkurss tika realizēts Romā sadarbībā ar Kultūras ministrijas projektu Itālijā, “Baleta paaudžu maiņa”.

2017. gadā mēs atvērām papildu juridisko adresi Latvijā (Rīgā), Serbijā un Ravennā (Itālijas ziemeļu daļā), kur kopā ar Pekinas kompānijas “Beijing Dancer Culture and Art Development Company” rīkosim ikgadējo papildu atlasi finālam “Royal Dance Grand Prix” Pekinā, kas šogad notiks jūlijā. Mūsu papildu juridiskās adreses oficiālais pārstāvis Latvijā ir kungs Tālis Sils un Ravennā – kundze Monica Ratti.

Mēs lepojamies ar to, ka 2018. gada 5. februārī Rieti pilsētas prefektūra Itālijā atvēra procedūru, lai piešķirtu mūsu asociēto nosaukumu Itālijas valstij.

Vairāk informācijas: http://royalsline.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, itāļu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
TSDA, SIA
Kr. Valdemāra iela 75-32 Rīga LV-1013 Rīga