Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Atcelts - Tanci 3.sezona

Sv 19.11.2017 19:00
Liepājas Olimpiskais centrs
Informējam, ka pasākums TANCI, kurš tika paredzēts LIEPĀJAS OLIMPISKAJĀ CENTRĀ 19.11.2017 , tiek ATCELTS

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEITAizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv. Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumi par naudas saņemšanu tiks apstrādāti rindas kārtībā un tos var iesniegt līdz 03.12.2017. 

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!


Kanāla TNT šovs “TANCI” atgriežas LIEPĀJĀ ar 3. sezonas finālistiem !

19. novembrī uz Liepājas olimpiskā centra skatuves ar grandiozu deju šovprogrammu uzstāsies visskatītākā Krievijas deju projekta “TANCI” (“DEJAS”), kuru veidojis kanāls TNT, 3. sezonas dejotāji.

Televīzijas projekta „TANCI” 3. sezonas dalībnieku koncertturneja ir krāsu un emociju eksplozija līdz ar sarežģītu horeogrāfiju un neparastiem deju elementiem. Katra uzstāšanās  ir kā reālu emociju un jūtu atspoguļojums, ko pastiprina līdz perfekcijai noslīpēta horeogrāfiskā tehnika. Šova producenti norāda, ka šī koncertturneja iepriecinās skatītājus ar vēl lielāku skaitu jaunu duetu, negaidītu pārtapšanu un drosmīgu improvizāciju.

Šogad uz LOC skatuves vaigu vaigā tiksies TNT projekta “TANCI” 3. sezonas dalībnieki Irina Kononova, Darja Timošenko, Anna Višņakova, Teo Eduards Tido, Dmitrijs Judins un Maksims Žilins no Jegora Družiņina komandas, kā arī Migela komandas dejotāji Dmitrijs Ščebets, Dajans Ahmedgalijevs, Baina Basanova, Anastasija Volkova, Mihails Zaicevs, Svetlana Jaremčuka un Valentīns Jermoļenko.

Šova producenti uzsver, ka projekta “TANCI” ideja ir pavisam vienkārša – dot iespēju jaunajiem un harizmātiskajiem dejotājiem parādīt savu talantu uz lielās skatuves, kā arī veicināt deju kā dzīves stila popularitāti visas pasaules iedzīvotāju vidū.

Plastikas meistarība, breika dejas, tango, hiphopa un klasiskās dejas sajaukums – tas viss sagaida LIEPĀJAS skatītājus 19. novembrī fantastiskajā kanāla TNT šova “TANCI” 3. sezonas dalībnieku viesizrādē!

Biļetes – Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts - Tanci 3.sezona Sv 19.11.2017 19:00 Liepājas Olimpiskais centrs
Atmaksa
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Brīvības iela 39 Liepāja Latvija
Organizators
Passport Productions, SIA
Raiņa bulvāris 21-4 LV-1050 Rīga