Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Teātra izrāde NATUM ANTE MORTEM

Ce 14.03.2019 19:00 - Se 16.03.2019 20:30
13.50 - 15.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
NATUM ANTE MORTEM

Izrāde par
mirkli starp dzīvi un nāvi

Apvienības PERFOrācijas kodolu veido jaunās teātra mākslinieces – Pamela Butāne un Beatrise Zaķe. Pieaicinot domubiedrus – aktrisi un režisori Ingu Tropu, aktrisi un dramaturģi Anci Muižnieci un aktierus Kasparu Dumburu, Oskaru Vīksni un Anastasiju Rekutu – Džordževiču, radošā grupa kopīgi veido izrādi kurā tēma “nāve” tiek apskatīt no dažādiem skatapunktiem.

Dzīvojam laikā, kurā varam brīvi runāt par gandrīz jebko, taču nāves tēma joprojām tiek uzskatīta par tabu. Radošā komanda ir parliecināta, ka izvairīšanās no nāves tēmas neuzlabo dzīves kvalitāti.  Līdzīgi kā citu dzīves procesu izpēte un analizēšana, arī sava mirstīguma apzināšanās, ir veselīgas un pilnvērtīgas dzīves pamatā.
Izrādes veidotāji nepiedāvās konkrētu vērtējumu vai pamācības kā saprast nāvi, bet drīzāk mudinās cilvēkus aizdomāties par dzīvi un tās pilnvērtīgu izmantošanu. Gan nopietni, gan ironiski un viegli palūkojoties uz to, kas galu gala mūs visus sagaida, kopīgi centīsimies atbrīvoties no iracionālajām, sabiedrības kultivētajām bailēm no nezināmā.

Iestudējuma veidotāju komanda - Pamela Butāne, Beatrise Zaķe, Inga Tropa, Kaspars Dumburs, Oskars Vīksne, Anastasija Rekuta-Džordževiča, Ance Muižniece, Raimonds Ķirķis, Juta Ance Romberga, Jānis Strapcāns, Petra Peta, Kārlis Zemītis, Aleksandrs Okonovs, Klāvs Priedītis
Tehniski radošā komanda – Jānis Strapcāns, Petra Peta, Kārlis Zemītis, Aleksandrs Okonovs
 
*Izrāde reizē top arī kā Pamelas Butānes maģistra darba diplomdarbs absolvējot Latvijas Kultūras akadēmijas teātra režijas programmu.
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot