Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PELNRUŠĶĪTES KARALISKĀ BALLE / КОРОЛЕВСКИЙ БАЛ ЗОЛУШКИ

Sv 13.10.2019 13:00
10.00 - 18.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Muzikālā pasaka no Sanktpēterburgas visai ģimenei.

11. oktobrī, 19:00 – Maskavas Nams, Rīga

12. oktobrī, 13:00 – Daugavpils teātris, Daugavpils

 

Komponists - Dmitrijs Gusevs

Režisors - Mihails Slavskis

Scenārists – Jūlija Ulanova

Mākslinieks - Igors Makarovs

Aktieri: Ksenija Arsenjeva, Polina Uļjanova, Sergejs Giļazevs, Petrs Harčenko, Griša Turkins, Nataļja Anfimova, Margarita Kalekina, Mihails Slavskis.

Balets "Impulss", vad. Olga Červatjuka

 

Spilgts, jautrs, aizraujošs mūzikls!

Vienas no populārākajām pasakām pasaulē "Pelnrušķīte" autora versija. Asprātīgi dialogs un krāšņs izcilās klasikas izpildījums.

Izrāde harmoniski apvieno radošus un tehniskus risinājumus - dekorāciju, gaismas, mūzikas, spilgtu tērpu kombinācija ar horeogrāfiju, vokālu un lielisku aktiermeistarību. Spilgts, dinamisks mūzikls būs interesants gan bērniem, gan pieaugušajiem, un tā būs lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni!

Īpaši šai izrādei dekorācijas un kostīmi veidoti pēc mākslinieka Igora Makarova skicēm.

Mūzikas autors ir Maskavas komponists Dmitrijs Gusevs, kurš plaši pazīstams ar daudzām bērnu izrādēm, kas iestudētas uz Maskavas, Sanktpēterburgas, Ufas, Voroņežas un citu Krievijas pilsētu skatuvēm.

Visiem labi pazīstamās pasakas sižets norisinās galvenās Karaliskās balles priekšvakarā; šajā ballē princim jāizvēlas sev līgava - agrāk princis noraidīja visas karaļa piedāvātās kandidātes no kaimiņvalstīm.

Visas vietējās skaistules laiko jaunākās Parīzes modes tērpus, lai iepatiktos princim; karalis ar sajūsmu vēro, kā mainās viņa karaļvalsts, kā galminieki mazgā un pulē visu apkārt; karalisti satrauc jaunie viesi, princeses, un vissvarīgākais - intriga, kuru izvēlēsies princis - īsi sakot, karaļvalsts mutuļo.

Lai balle izdotos „noteikti ar labumu”, karalis no svešām zemēm aicina ārzemju un briesmīgi pieredzējušu karalisko baļļu rīkotāju marķīzu de Svētki, un tas ar sev raksturīgo enerģiju apņemas organizēt gada galveno karalisko balli.

Iegūt princi savām meitām – tāds ir galvenais pamātes mērķis, un viņa ir gatavs uz visu, lai tikai to sasniegtu.

Tātad visā karaļvalstī ir "karstais" laiks. Tieši šo notikumu virpulī iekrīt pasaku galvenā varone - Pelnrušķīte.

 

Izrāde harmoniski apvieno radošus un tehniskus risinājumus - dekorāciju, gaismas, mūzikas, spilgtu tērpu kombinācija ar horeogrāfiju, vokālu un lielisku aktiermeistarību padara mūziklu par neaizmirstamu notikumu.

Vairāk informācijas: http://studio-illusion.com

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Atmaksa ATCELTS - PELNRUŠĶĪTES KARALISKĀ BALLE / КОРОЛЕВСКИЙ БАЛ ЗОЛУШКИ AtmaksaAtmaksaATCELTS - PELNRUŠĶĪTES KARALISKĀ BALLE / КОРОЛЕВСКИЙ БАЛ ЗОЛУШКИ Daugavpils teātris, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot