logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Laboratorium.lv izrāde 'Ziemassvētku laboratorija' / 'Лаборатория рождества' 5+ RUS (mainīts pasākuma formāts)

Sv 20.12.2020 11:00
Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c
Cienījamais skatītāj!
Zinātniska teātra vārdā ļoti atvainojamies par sagādātajam neērtībām, bet diemžēl neizdosies rīkot izrādi “Ziemassvētku laboratorija” klātienē, kā bija plānots 20.12.2020 plkst. 11.00.

Mēs nolēmām nevis atcelt izrādi, bet pārveidot to uz tiešsaistes formātu. Šajā gadījumā Jums būs iespēja vērot visus eksperimentus pat vēl tuvāk, nekā klātienē. Papildus vērtība šīm formātam ir tāda, ka daudz eksperimentus var atkārtot mājās kopā ar bērniem. Tāpēc droši sagatavojiet rakstāmo un piefiksējiet sev ziemassvētku eksperimentu “recepti”. Ļoti ceram uz Jūsu atbalstu un gaidīsim Jūs online!
 
*ja tomēr šāda opcija Jums nav pieņemama, tad lūdzam sazināties ar organizatoriem rakstot uz e-pastu info@laboratorium.lv  un vienoties par Jūsu biļešu izmantošanas opciju pēc ārkārtas situācijas beigām.
** ja Jūsu ģimenei bija nopirktas vairāk nekā viena biļete uz šo izrādi, Jums būs iespēja parejas biļetes izmantot pēc ārkārtas situācijas beigām jebkurā mūsu izrādē.
 
 
Ziemassvētki ir vismīļākie un visgaišākie svētki, bet vēl - maģiskie! Šajā izrādē mēs rādīsim īsto maģiju, zinātnisko maģiju. Krāsainie un jautri - svētku eksperimenti ir iekļauti interesantā, izzinošā un ļoti dinamiskā izrādē, kura veltīta Ziemassvētkiem!
 

Vairāk informācijas: http://www.laboratorium.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Laboratorium.lv izrāde 'Ziemassvētku laboratorija' / 'Лаборатория рождества' 5+ RUS (mainīts pasākuma formāts) Sv 20.12.2020 11:00 Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Ar Goda Ģimenes jeb Ģimenes 3+ karti ir iespēja iegādāties biļetes, ar -30% atlaidi. Izmantojiet Goda Ģimenes kartes numuru kā atlaides kodu (pie ieejas karti būs nepieciešams uzrādīt).
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:40
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c
Stabu iela 18C Rīga Latvija
Organizators
Laboratorium science theater, SIA
Sērenes iela 4 - 53 Rīga LV-1058 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103992815
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pārdošana apturēta Laboratorium.lv izrāde 'Kas jāzina katram skolēnam' 5+ LV (mainīts pasākuma formāts) ApturētsApturētsLaboratorium.lv izrāde 'Kas jāzina katram skolēnam' 5+ LV (mainīts pasākuma formāts) Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta Laboratorium.lv izrāde 'Ziemassvētku laboratorija' 5+ LV (mainīts pasākuma formāts) ApturētsApturētsLaboratorium.lv izrāde 'Ziemassvētku laboratorija' 5+ LV (mainīts pasākuma formāts) Rīgas Mazais Teātris, Stabu 18c, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!