logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

A. Belij, A. Giskins 'Daļa no dzīves' Muzikāli-poētisks priekšnesums ar kino

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Daļa no dzīves
 
Muzikāli-poētisks priekšnesums ar kino

Mēs aptversim dažādus žanrus – no dziesmu tekstiem līdz pilsoniskajai dzejai – mēs to atklāsim no trim pusēm: runāto vārdu, mūzikas un kino formā.

Šajā vakarā no skatuves mūzikas pavadījumā skanēs Osipa Mandelštama, Borisa Pasternaka un Josifa Brodska dzejoļi. Skatītājiem tiks prezentētas arī Anatolija Belij  izglītojošā projekta “Kinopoēzija” minifilmas. Dzeja caur kino prizmu ir autora režisora lasījums, kas iegremdē metaforu, tēlu, asociāciju un nozīmju pasaulē.

“Mūzika, dzeja un kino kopā ir sava veida džeza jam-session, improvizācija. Viņi iesaistās dialogā, papildina viens otru, radot maģisku priekšnesumu, kas ļaus ne tikai dzirdēt, bet arī ieraudzīt dzejoļus jaunā veidā,” stāsta projekta autori.

Izpildītāji:
Anatolijs Belij ir teātra un kino aktieris, producents. Trīskārtēja teātra balvas “Čaika” laureāts. Viņš spēlēja Maskavas Mākslas teātrī. AP Čehova. Viens no pretkara viena cilvēka šova “I’m Here” līdzautoriem, kas apceļoja vairāk nekā 50 pilsētas visā pasaulē. Tagad viņš spēlē uz GESHER teātra skatuves (Izraēla).

Arnolds Giskins ir saksofonists, komponists, džeza festivālu dalībnieks, dokumentālo un animācijas filmu mūzikas autors.
 

Vairāk informācijas: https://www.pryamaya.eu/anatolij_belyj_chast_zhizni_riga_06_11_2023

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot