logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Summer Sound Festivāls 2022

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
Lielākais pludmales festivāls Baltijā, Summer Sound apmeklētājus priecēs 29. un 30. jūlijā, Liepājā. Jūra, saule, draugi un dejas līdz saullēktam atkal ir realitāte. Tavs trakākais vasaras piedzīvojums ir pavisam tuvu!
 
Visas iegādātās biļetes uz 2020. gada festivālu ir derīgas, un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu šogad.

Festivāls Summer Sound ik gadu piedāvā vairāk nekā 50 mākslinieku programmu, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu. Šīs vasaras pasākumā uz skatuves kāps divi džentlmeņi no Anglijas - superhitu “Friday” un “Turn Me On” autors RITON un mūziķis, producents, dīdžejs JOHN NEWMAN, kurš pasaules slavu ieguvis ar tādiem skaņdarbiem kā “Blame”, “Give Me Your Love”, “Love Me Again”, “Waiting For A Lifetime” u.c.; Eirovīzijas sensācijas -  lietuviešu grupa THE ROOP, kuras “Discoteque” amizantos deju soļus, šķiet, ir pamēģinājis ikviens un elektro-folk mūzikas apvienība no Ukrainas, hita “Shum” autori GO_A.  Kā ierasts, festivālā viesosies arī virkne Latvijas labāko mūziķu - pašmāju hiphop mūzikas skaļākie vārdi ANSIS, GACHO, KREISAIS KRASTS un ROLANDS ČE; pašmāju popmūzikas zvaigznes MUSIQQ, ASTRO'N'OUT, CARNIVAL YOUTH, PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI; čellu pavēlnieki DAGAMBA, rich 'ich RALFS EILANDS, pašpasludinātā repa supergrupa SINGAPŪRAS SATĪNS, leģendārā JUMPRAVA un daudzi citi.
 
"Summer Sound" 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

Pasākuma ietvaros

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot