logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Red Bull Rough Ride 2021

Se 11.09.2021 12:00
1.00 - 5.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Enduro ienāk pilsētā!

Red Bull Rough Ride ir unikāla koncepta Enduro sacensības amatieriem un profesionāļiem, kas norisināsies pašā Rīgas sirdī — Zaķusalā pie Rīgas Radio un TV torņa! 1,2 km garā prologa tipa trase ar dažādiem šķēršļiem būs īsts izaicinājums braucēju izturībai, kā arī īpaši skatāma un aizraujoša līdzjutējiem.
 

 
“Red Bull Rough Ride” sacensības tiek rīkotas zaļajā jeb drošajā režīmā. Pasākumu zaļajā zonā var apmeklēt personas no 12 gadu vecuma ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātu.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam sertifikāts NAV jāuzrāda. Vecāki ar bērniem līdz 12 gadu vecumam var atrasties TIKAI ģimenes sektorā, pasākumu vērojot no personalizētām sēdvietām un ievērojot distanci no pārējiem skatītājiem ģimenes sektorā. Blakus sēdvietās var atrasties 2 personas no dažādām mājsaimniecībām vai 4 personas no vienas mājsaimniecības.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu var lejupielādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv
 

Vairāk informācijas: https://www.redbull.com/lv-lv/events/roughride

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot