Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ziemeļeiropas un Baltijas autošosejas čempionāts 'DeWALT Grand Prix'

Pk 10.05.2019 09:00 - Sv 12.05.2019 21:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
7.00 - 10.00
Ziemeļeiropas ātrākās automašīnas atgriežas Rīgā! Nedēļas nogalē no 10. līdz 12. maijam Biķernieku trasē norisināsies šī gada jaudīgākās autošosejas sacīkstes - Ziemeļeiropas un Baltijas sezonas atklāšanas posms “DeWalt Grand Prix”.  
 
Sacīkstes tiks atklātas jau piektdienas vakarā ar pirmajiem sacensību braucieniem BMW Xtreme klasei un turpināsies sestdien ar jaunākās paaudzes Porsche GT3, Lamorghini, pasaules līmeņa TCR sporta spēkratiem, kā arī skatītāju iemīļotajām Legend Cars!   Svētdien uz starta stāsies gan Ziemeļeiropas ātrākie braucēji, gan Baltijas čempionāts un - kā saldais ēdiens visiem vēsturisko automobiļu cienītājiem - "Dzintara aplis" ar VAZ, Volga un vēsturiskajām formulām. Svētdien starp sacensību braucieniem visiem skatītājumiem būs iespēja vizināties pa Biķernieku trasi ar "Lux Express" autobusu. Darbosies atrakcijas bērniem. Visiem apmeklētājiem būs iespēja iekļūt dalībnieku parkā.   Nepalaid garām trīs dienas pilnas ar ātrumu, adrenalīnu un spraigām cīņām, kopā pulcējot 160 visdažādākās sporta automašīnas! Plašāka informācija un sacensību programma pieejama mājaslapā www.batcc.eu.    Bērniem no 12 gadu vecuma, pensionāriem un invalīdiem, uzrādot derīgu apliecību - ieeja pasākumā bez maksas.
 

Vairāk informācijas: http://batcc.eu/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Ziemeļeiropas un Baltijas autošosejas čempionāts 'DeWALT Grand Prix' Pk 10.05.2019 09:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 7.00 - 10.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 12 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~12h
Ieeja pasākumā: no plkst. 09:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Organizators
Autosporta klubs X SPORTS
Autosporta klubs X SPORTS
Džutas iela 8, LV - 1006 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā