Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rally Talsi 2018

Se 19.05.2018 08:30
Talsu novads
Latvijas rallija čempionāta vasaras sezona tradicionāli sākas Talsos. Pazīstams arī kā Čempionu rallijs, Rally Talsi allaž vienuviet pulcē reģiona ātrākās ekipāžas. Saulainajās maija dienās Talsu apkārtnē ierodas tūkstošiem skatītāju, lai sekotu līdzi aizraujošām cīņām gan grants ātrumposmos, gan Talsu pilsētas ielās. Trasē dosies gan jaunie talanti ar modernāko rallija tehniku, gan pieredzējuši sportisti ar krāšņiem vēsturiskiem spēkratiem. Ja rallijs, tad – Talsos!

Rally Talsi jeb Čempionu Rallijs šogad būs trešais Latvijas rallija čempionāta posms un norisināsies 18. un 19. maijā. Talsos vienlaicīgi notiks arī Latvijas rallijsprinta čempionāta, Vēsturisko automobiļu, kā arī Youngtimer Rally regularitātes sacensības. Kopš 2009. gada Rally Talsi nes arī Čempionu Rallija nosaukumu un kā ierasts, cīņa par uzvaru notiek ne vien rallija kopvērtējumā un vairākās ieskaites grupās, bet arī par tik prestižo ceļojošo Čempionu Kausu.

Rally Talsi sāksies piektdien, 18. maija pēcpusdienā ar testa ātrumposmu, bet piektdienas vakarā Talsu pilsētas centrā tiks dots rallija Ceremoniālais starts. Pirmā ātrumposma starts plānots sestdienas, 19. maija rītā, pēc kura dalībniekiem būs jāveic kopumā 10 ātrumposmi Talsu novadā, kā arī ar īpašais pilsētas ātrumposms. Rallija apbalvošanas ceremonija norisināsies Sauleskalna estrādē, pēc kuras turpināsies jau visu dienu notiekošais lielkoncerts Lielais Blieziens Talsos 2018.

Rally Talsi 2018 biļešu cenas –
Biļešu serviss “Karsto cenu” akcijas periodā no 10.04.-12.04. – 9 EUR
Iepriekšpārdošanas biļetes cena no 13.04.-13.05. – 10 EUR
Standarta biļetes cena – 14.05.-19.05. – 15 EUR
Biļete uz vienu ātrumposmu sacensību dienā – 8 EUR

19. maijā plkst. 14.00 Talsos, Sauleskalna estrādē, Rally Talsi ietvaros, norisināsies līdz šim vērienīgākais vasaras atklāšanas lielkoncerts “Lielais Blieziens Talsos 2018” ar 10 Latvijā populāriem māksliniekiem!

Ja esi iegādājies Rally Talsi ieejas karti, tad Tev ir lieliska iespēja iegadāties biļetes uz lielkoncertu "LIELAIS BLIEZIENS TALSOS 2018" par īpašu cenu! Ievadi speciālo kodu, kurš atrodams uz iegādātās Rally Talsi biļetes un iegādājies lielkoncerta biļeti iepriekšpārdošanā tikai par 5 EUR!

• Iegādātā Rally Talsi biļete pirms rallija ir jāapmaina pret aproci, ar kuru varēsiet apmeklēt visus Rally Talsi ātrumposmus 2018. gada 19. maijā.  Informācija par apmaiņas punktiem būs pieejama www.rallytalsi.lv

• Motorsports var būt bīstams! Rallija laikā esiet uzmanīgi, sargiet sevi un apkārtējos. Rallija laikā jāievēro drošības noteikumi, kuri norādīti Rally Talsi mājaslapā, kā arī ir pieejami drošības bukletā, kas būs pievienots aprocei.

Vairāk informācijas: http://rallytalsi.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Rally Talsi 2018 Se 19.05.2018 08:30 Talsu novads
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latvieššu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam un Latvijas invalīdiem.
Pasākuma ilgums: 9.00-20.30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Rallija dienās, pirms došanās uz ātrumposmu, iegādātā biļete ir jāsamaina pret aproci Rally Talsi biļešu maiņas punktā!

Biļešu maiņas punktu atrašanās vietas un visa aktuālākā informācija būs pieejama www.rallytalsi.lv.

Norises vieta
Talsu novads Latvija
Organizators
RA EVENTS SIA
RA EVENTS SIA
Celtnieku iela 23 LV-3201 Talsi