logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
IEGĀDĀTĀS BIĻETES BŪS DERĪGAS ARĪ PĀRCELTAJĀ NORISES LAIKĀ! LŪDZU SEKOJIET AKTUĀLĀKAJAI INFORMĀCIJAI!
 
RALLY LIEPĀJA 2020> NO TALSIEM LĪDZ LIEPĀJAI!
 
FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja norisināsies Liepājas un Talsu pusē. 2020. gadā Rally Liepāja būs FIA Eiropas rallija čempionāta un ERC Junioru čempionāta posms, kā arī sacensības uzņems Latvijas rallija čempionāta un Latvijas rallijsprinta ekipāžas, un autosportistus, kuri startē ar vēsturiskajām automašīnām – gan sporta, gan regularitātes ieskaitēs.

Rallijs sāksies piektdien ar kvalifikāciju, turpināsies sestdien ar ātrumposmiem Talsu novadā, bet noslēgsies svētdien, kad Eiropas kontinenta ātrākās rallija ekipāžas startēs Liepājas pusē sarīkotajos ātrumposmos.

Rally Liepāja izdevies saglabāt arī pērn ieviesto formātu, aptverot Kurzemes reģiona leģendāros rallija ceļus jeb Zelta fondu – ātrumposmus, kuros redzēsim ne vienu vien prasmīgu rallija pilotu – FIA pasaules rallija čempionāta dalībnieku un Rally Liepāja 2015 uzvarētāju Kreigu Brīnu, kādreizējo FIA WRC Citroen un M-Sport komandu pilotu Madsu Ostbergu, uzlēcošo rallija zvaigsni Oliveru Solbergu, kā arī jaunos un talantīgos pašmāju pilotus – Mārtiņu Sesku un Reini Nitišu!

Divu dienu sacensību biļešu cenas:
10. marts- 20. marts – 15 EUR
21. marts- 9. augusts – 20 EUR
10.- 16. augusts (rallija nedēļas laikā) – 30 EUR
 
SVARĪGI!
Pirms došanās uz ātrumposmiem, Jums ir jāapmeklē Rally Liepāja biļešu maiņas punkts, kur saņemsiet sacensību dienu aproci!
Biļetes uz vienu ātrumposmu nebūs pieejamas!
Informācija par biļešu maiņas punktiem un visa aktuālākā informācija – www.lvrally.com.
 
DER ZINĀT:
Iegādājoties biļeti, Jūs esat brīdināts un piekrītat, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana un uzņemtais materiāls var tikt izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.
 
Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem!

Vairāk informācijas: http://www.lvrally.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot