Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DEWALT GRAND PRIX 2018

Se 12.05.2018 09:00 - Sv 13.05.2018 20:30
10.00 - 12.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
DEWALT GRAND PRIX 2018
 
Ziemeļeiropas un Baltijas autošosejas sezonas atklāšanas posms „DEWALT Grand Prix” Biķernieku trasē no 12. līdz 13. maijam! Divas dienas pilnas ar ātrumu, adrenalīnu, iespaidīgiem sporta spēkratiem no visas Skandināvijas, Krievijas, Baltijas un citām valstīm.

Biķernieku trasē būs iespēja redzēt jaunākās paaudzes „Porsche” spēkratus no Skandināvijas un baudīt īstu jaudu „V8 Thundercar” automašīnu izpildījumā. Jauno sezonu ar spraigām cīņām sāks miniatūrās „Legend Car” automašīnas, Baltijas un Latvijas autošosejas čempionāta dalībnieki, kā arī Baltijas 4 stundu izturības čempionāta komandas. Īsts saldais ēdiens gaida vēsturisko spēkratu cienītājus - “Dzintara aplis” jaunās sezona tiks atklāta tieši šeit kopā ar Volga, VAZ un Formula klašu sportistiem.

Kopumā Ziemeļeiropas un Baltijas čempionāta atklāšanas posmā būs pārstāvētas 25 dažādas automašīnu klases un piedalīsies 200 dalībnieki, autosporta entuziastiem solot aizraujošu nedēļas nogali un plašāko moderno un vēsturisko sporta spēkratu klāstu vienuviet.

Nedēļas nogales biļetes līdz 30. aprīlim iepriekšpārdošanā ar 20% atlaidi! Sacensību programma, dalībnieku saraksti un cita informācija atrodama mājaslapā www.batcc.eu vai Facebook lapā „Baltic Touring Car Championship”.

Vairāk informācijas: http://batcc.eu

Pasākumi