logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Hokeja pavasaris / Galdiņu rezervācija

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
VEF Promenādē, Ūnijas ielā 8, Rīgā, no 10. maija līdz 26. maijam norisināsies “Hokeja pavasaris VEF KVARTĀLĀ”. Ieeja pasākumā bez maksas.
 
Labiekārtotajā teritorijā VEF Promenādē speciāli Pasaules hokeja svētkiem tiks uzstādīta lielā skatuve un ekrāns, teritorija iekārtota atbilstoši svētkiem – atvērts bārs, street food zona, būs padomāts par dažādām aktivitātēm lieliem un maziem.
Aicinām apmeklētājus ievērot teritorijas drošības noteikumus, atstājot mājās bērnu velosipēdus un skrejriteņus. Teritorijā nebūs atļauts ienest dzērienus un ēdienus. Tāpat jāņem vērā, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.
 
Automašīnu būs iespēja novietot VEF KVARTĀLĀ Europark apkalpotajā teritorijā vai TC Domina stāvlaukumā.
Domājot par dabai draudzīgu pasākumu, VEF KVARTĀLA bāros darbosies depozīta sistēma.
 
2024. gadā notiks 88. Pasaules čempionāts hokejā. Tas notiks laika posmā no 2024. gada 10. maija līdz 26. maija Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā.

Atļauju 2024. gada Pasaules čempionāta hokejā spēļu publiskai demonstrēšanai izsniegusi Latvijas Televīzija.
 
GALDIŅU REZERVĀCIJA
 
Iespēja rezervēt galdiņus uz Latvijas spēlēm VEF KVARTĀLĀ. Galdi izvietoti pie skatuves ar lielo ekrānu. Uz vietas pasākumā galdi ir numurēti. Pie viena galda ērti apsēsties var 6 personas, mazliet draudzīgāk iespējams arī 8 personām sēdēt.
 
Viena galdiņa rezervācijas maksa ir 20 EUR.
 
Rezervācijas biļete būs jāuzrāda pie VEF KVARTĀLA darbiniekiem pirms spēles. Darbinieki atradīsies VEF Bāra labajā pusē.
 

Vairāk informācijas: http://vefkvartals.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot