logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DMEC DRIFT KING OF RIGA 2022

Pk 29.07.2022 12:00 - Se 30.07.2022 19:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
15.00 - 35.00
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
• Tribīņu biļetes
 
Galvenā Biķernieku tribīne A - skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases un konfigurācijas lielais noslēguma līkums, papildus ekrāns pie 17KP, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnē sēdvietas nav numurētas.
 
D sektors-tribīne. Tribīnes, kuras atrodas blakus galvenajai Biķernieku tribīnei. No D tribīnēm skatītājiem pārredzami pirmie drifta konfigurācijas līkumi, ietverot bīstamo smilšu kalnu. Pie 17 KP ir izvietots ekrāns, daļai no tribīnes ir jumta pārklājums.
 
• Dalībnieku parka biļete - ietver piekļuvi dalībnieku parkam abu dienu garumā, iespēju iziet ārā no sacensībām un atgriezties. Dalībnieku parkā ir iespēja piekļūt dalībnieku boksiem visas dienas garumā, dalībnieku parkā ir arī tribīne, bet biļete negarantē vietu tajā. Dalībnieku parkā skatīšanās notiek no trases malas vai no tribīnes, kur ir noteikts sēdvietu skaits. Ar dalībnieku parka biļeti nav piekļuve A un D tribīnei.
 
• VIP biļete - ietver ieeju dalībnieku parkā, ieeju atsevišķā VIP zonā. Iespēju ieziet ārā no pasākuma un atgriezties. VIP tribīnei dalībnieku parkā sēdvietas nav numurētas, bet katram ir paredzēta sēdvieta. Ieeja ietver arī uzkodas, ēdienus un bezalkoholiskos dzērienus. No VIP tribīnes būs iespējams redzēt lielāko daļu trases un papildus pārējo daļu uz ekrāna. VIP tribīnē darbosies arī TV ar sacensību translāciju. VIP biļetes ir limitēts skaits. VIP biļešu cenā ir iekļauta VIP autostāvvieta.
 
Privātuma politika sacensībās: iegādājoties biļeti, klients apstiprina, ka neiebilst un piekrīt tam, ka var tikt filmēts vai fotografēts! Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana.
 

Vairāk informācijas: http://www.driftkingofriga.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DMEC DRIFT KING OF RIGA 2022 Pk 29.07.2022 12:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 15.00 - 35.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
*Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 6.5% apmērā no katras biļetes cenas!
 
VISAS BIĻETES IR DERĪGAS UZ ABĀM DIENĀM!
 
Invalīdiem un viņu pavadoņiem paredzētas vietas A tribīnē.
 
BĒRNIEM IEEJA LĪDZ 10 G.V. (NEIESKAITOT) IR BEZ MAKSAS, BET TAS ATTIECAS TIKAI UZ BĒRNIEM, KURI PASĀKUMU-SACENSĪBAS APMEKLĒ KOPĀ AR VECĀKIEM/PIEAUGUŠĀ PAVADĪBĀ. VECĀKIEM/PIEAUGUŠAJAM JĀNES ATBILDĪBA PAR SAVIEM BĒRNIEM UN VIŅU DROŠĪBU, AUTOSPORTS IR BĪSTAMS, UN MŪSU PRIORITĀTE IR DROŠĪBA! BĒRNIEM IEEJA IR BEZ MAKSAS, NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU SĒDVIETU!
 
JAUNIEŠU BIĻETE IR NO 10 G.V. LĪDZ 16 G.V. (NEIESKAITOT). NO 16 G.V. JĀIEGĀDĀJAS PIEAUGUŠO BIĻETE.
 
VIP biļešu cenā ir iekļauta VIP autostāvvieta.

Privātuma politika sacensībās: iegādājoties biļeti, klients apstiprina, ka neiebilst un piekrīt tam, ka var tikt filmēts vai fotografēts! Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu    
Ieeja pasākumā: no plkst. 12
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
EVENT MASTERS, SIA
Pļavmalas Ropaži LV-2135 Ropažu nov.
Vien. Reģ. Nr.: 40103913961