Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BETSAFE DRIFTA SEZONAS NOSLĒGUMS - ALL IN ONE

Se 06.10.2018 14:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
Betsafe Drifta sezonas noslēgumā pirmo reizi drifts divās vietās vienlaicīgi

Betsafe drifta sezona noslēgsies 6.oktobrī Biķerniekos, kur uz starta izies visas 3 drifta klases, bet šoreiz, drifts notiks vienlaicīgi divās vietās, Latvijas drifta kausa street klase savas sacensības aizvadīs Biķernieku spīdveja stadionā, bet Proam un Pro klases savus startus aizvadīs Biķernieku lielās trases konfigurācijā. Visu dienu drifta notiks paralēli abās vietās, skatītāji būs aicināti vērot driftu gan lielajās, atjaunotājas Biķernieku tribīnēs, gan no laukuma pie spīdveja stadiona.
Tieši Biķerniekos izšķirsies uzvarētāji un kopvērtējuma pjedestāli 2018. Pro klasē kopvērtējuma līderis ir Ēriks Ulass, kuru izskatās , ka šogad nevienam neizdosies apdzīt, un viņš būs ne tikai Baltijas čempions bet arī Latvijas, viņam seko Ingus Jēkabsons un Jānis Eglīte, bet sezonas noslēgumā, cīņai ir pieslēdzies Rinalds Rižovs ,kuram ir teorētiski vēl iespēja sasniegt gada kopvērtējuma pjedestālu, un cīņā iesaistās arī Igaunis Kristjan Sallu Salmre, kurš šogad aizvada visus Pro LV posmus.
ProAm klasē situācija ir pilnīgi neprognozējama, no 1-8 vietai, rezultāti ir tik tuvi, ka tie izšķirsies tieši 6.oktobrī, tas pats ir Proam komandu ieskaitē, 4 komandas, kuras ir reģistrētas Betsafe Latvijas drifta kausa ieskaitē 2018 gada sezonā pjedestālu sadalīs tieši sezonas noslēguma sacensībās.
Street klasē ir līdzīgi kā Proam klasē,tikai street pašlaik ļoti tuvi punkti ir braucējiem no 1-10 vietai, un arī šeit viss izšķirsies tieši 6.oktobrī, tas nozīmē, ka šī gonka ir svarīga visiem braucējiem, gan tiem, kuri cīnās par vietu uz pjedestāla gada kopvērtējumu, gan arī pārējiem, lai nostiprinātu pēc iespējas augstāku rezultātu noslēdzot sezonu. Street komandu ieskaitē ir reģistrētas 6 komandas, un arī tās pjedestālu sezonā sadalīs tieši sezonas noslēgumā.
Garlaicīgi nebūs ne sekundi, kamēr vienā trasē norisināsies Proam un pro cīņas, tikmēr turpat blakus notiks Street cīņas, kamēr viena klase aizvadīs dalībnieku sapulces, paralēli otrajā trasē notiks drifts. Tuvojoties sacensībām organizatori ik nedēļu izziņos jaunumus saistībā ar sacensībās, viens no tiem būs Proam un  Pro klašu trases konfigurācija.
Tikai līdz 24.09.2018 biļetes maksā 10 EUR, un tās ietver neierobežotu piekļuvi gan abiem dalībnieku parkiem, gan, protams tribīnēm, biļetes iespējams iegādāties visās biļešu servisa kasēs un  www.bilesuserviss.lv

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTLATVIA.COM

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
BETSAFE DRIFTA SEZONAS NOSLĒGUMS - ALL IN ONE Se 06.10.2018 14:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 15 gadu vecumam (ieskaitot)
Pasākuma ilgums: ~6h
Ieeja pasākumā: no plkst. 09:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas ieeja

Bērnu biļete paredzēta bērniem no 16-17 gadiem!

Iegādājoties biļeti esmu brīdināts un piekrītu, ka pasākuma gaitā notiek filmēšana un fotografēšana ar turpmāko izvietošanu masu mēdijos un sociālajos tīklos.
 

Norises vieta
Organizators
SIA EVENT MASTERS
Pļavmalas Ropaži LV-2135 Ropažu nov.
Pasākumi šajā norises vietā