Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BETSAFE DRIFT KING OF RIGA 2018

Se 04.08.2018 15:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
5.00 - 75.00
4.augustā Biķerniekos, gada notikums Driftā 2018- BETSAFE King Of Riga!

Augusta sākumā Biķernieku trasē risināsies 2018. gada lielākās drifta sacensības- Betsafe Drift King of Riga. 3.-4.augustā, Rīgā atgriezīsies Drift Masters Grand Prix čempionāts, kas ievērojams gan ar spēcīgu dalībnieku sastāvu, gan ar iespaidīgām naudas balvām.

2017.gadā šīs sacensības tika atdzītas par vienām no labākajām Eiropā, bet 2018. Gadā, organizatori sola vēl daudz un negaidītus pārsteigumus skatītājiem.

Tradīcijas nemainot, bērniem līdz 16 gadu vecumam, vecāku pavadītā, jo šis ir publisks pasākums, ieeja pasākumā ir bez maksas.

Sīkāka informācija par sacensībām atrodama pasākuma mājas lapā – www.driftkingofriga.com. tur pieejams arī aktuālais dalībnieku saraksts

Iegādājoties biļeti esmu brīdināts un piekrītu, ka pasākuma gaitā notiek filmēšana un fotografēšana ar turpmāko izvietošanu masu mēdijos un sociālajos tīklos.

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTKINGOFRIGA.COM

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BETSAFE DRIFT KING OF RIGA 2018 Se 04.08.2018 15:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 5.00 - 75.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 15 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~5h
Ieeja pasākumā: no plkst. 09:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas ieeja

Tribīņu biļete - Galvenā Biķernieku tribīne, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, papildus ekrāns, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnei blakus atrodas arī bērnu zona, un dažādu aktivitāšu zona. Tribīnē sēdvietas nav numurētas.

Dalībnieku parka biļete - ietver piekļuvi dalībnieku parkam visas dienas garumā, iespēju iziet ārā no sacensībām un atgriezties. Dalībnieku parkā ir iespēja piekļūt dalībnieku boksiem visas dienas garumā, darbosies bērnu izklaides laukums.

VIP biļete - ietver ieeju dalībnieku parkā, ieeju atsevišķā VIP zonā. Iespēju ieziet ārā no pasākuma un atgriezties. VIP tribīni dalībnieku parkā, sēdvietas nav numurētas. Uzkodas, ēdienus un dzērienus. No VIP tribīnes būs iespējams redzēt lielāko daļu trases, un papildus pārējo daļu uz ekrāna. VIP tribīnē darbosies arī TV ar sacensību translāciju. VIP biļetes ir limitēts skaits.

Iegādājoties biļeti esmu brīdināts un piekrītu, ka pasākuma gaitā notiek filmēšana un fotografēšana ar turpmāko izvietošanu masu mēdijos un sociālajos tīklos

Norises vieta
Organizators
SIA EVENT MASTERS
Pļavmalas Ropaži LV-2135 Ropažu nov.