Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BETSAFE BALTIJAS DRIFTA SEZONAS ATKLĀŠANA (mainīts sākuma laiks)

Se 05.05.2018 12:00 - Sv 06.05.2018 19:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
3.00 - 15.00
110 Baltijas drifteru jubilejas sezonu atklās 5.,6. maijā

Baltijas drifta sezona un sezona Biķernieku trasē, arī šogad iesāksies ar vērienīgām, starptautiskām, divu dienu sacensībām lielajā trases konfigurācijā. Jāpiebilst, ka šis driftam Latvijā ir jubilejas – 10.gads, tāpēc pirmās sacensības būs ne tikai lieli autosporta svētki visiem ātruma un adrenalīna cienītājiem. Tiek gatavots arī patīkams un nedaudz nostalģisks pārsteigums visiem sportistiem un sacensību skatītājiem, jo sacensību otrajā dienā - svētdienā, 6.maijā, Lietuvas un Latvijas Street klases sportisti sacentīsies tik slavenajā Biķernieku stadionā, kur tieši pirms 10 gadiem notika pirmās oficiālās drifta sacensības Latvijā.

5.maijā, Biķerniekos notiks Baltijas drifta čempionāts, kur satiksies Latvijas, Igaunijas un Lietuvas Pro drifta čempionātu dalībnieki. Šajā dienā uz starta redzēsim visus labākos – Jāni Eglīti, Ingu Jēkabsonu un arī jaunpienācēju Pro klasē – Kristapu Burkovu, kurš nesen atgriezies no startiem Apvienotajā Karalistē, kur piedalījās „British Drift Championship” un ProAm klasē tur kāpa uz goda pjedestāla 2.pakāpiena. Dienaskārtībā tika veiktas izmaiņas, un Pro klasei sestdienas sacensībās pievienosies arī Baltijas ProAm klases drifteri. Sacensības iesāksies 12.00 ar oficiālo atklāšanas ceremoniju, tad Pro kvalifikācijas braucieni un abi tandēmu fināli.

Savukārt 6.maijā notiks sezonas atklāšana Latvijas drifta kausa Street klasei, kam pievienosies arī atklāšanas sacensības Lietuvas Street klasei 2018.gada sezonā. Abu valstu Street klases tehniski ļoti atšķiras, tāpēc tiks braukti atsevišķi tandēmu braucieni. Latvijas Street klasē ir ielas auto ar tehnisko apskati, bet Lietuvas Street klasei vienīgais ierobežojums ir riepu izmēram – nedrīkst startēt ar lielākām riepām kā 15”. Tas nozīmē, ka šajā klasē drīkst braukt arī profesionāli sagatavotas un jaudīgas sporta automašīnas ar 15” riepām. 13.00 Svētdienu atklās ar dalībnieku parādi, kam sekos divi atsevišķi tandēmu fināli. Svētdienas sacensības notiks Biķernieku spīdveja stadionā, kas būs negaidīts pavērsiens ne tikai braucējiem (lielākā daļa no kuriem tur nekad nav braukuši), bet arī izaicinājums organizatoriem, jo tur drifta sacensības nav norisinājušās 4 gadus.

Organizatori divas nedēļas pirms sacensībām ir mainījuši klašu sadalījumu pa dienām. Tas noticis saistībā ar lielo dalībnieku skaitu, jo šobrīd dalību sacensībās ir pieteikuši jau 110 sportisti, tāpēc aicinām vēlreiz visus, kuri ir iegādājušies biļetes uz sacensībām, sekot līdzi jaunākajai informācijai vietnē Facebook un www.driftlatvia.com kā arī iepazīties ar jauno, mazliet mainīto dienaskārtību.
4. maijs - Drifta treniņu diena, Street, ProAm, Pro.
5. maijs - Baltijas drifta sezonas atklāšana, Pro un ProAm klases, BKSB lielā drifta trase.
6. maijs - Latvijas drifta kausa Street klase, Lietuvas drifta kausa street klase, Biķernieku spīdveja stadions.

Skatītājiem nebūs jāpavada visa diena tribīnēs. Abās sacensību dienās būs atvērtais dalībnieku parks noteiktos laikos, kas nozīmē, ka skatītājiem sacensību pauzēs būs iespēja satikt savus iecienītākos sportistus klātienē. Tāpat abas dienas darbosies bērnu laukums, par kuru parūpējies 1188.lv un, kurš darbosies bezmaksas. Bērnu laukumā pārsteigumus bērniem gādās Skrīveru saldumi un LongChips.

Arī šogad drifta sezonas atklāšana iekrīt maija brīvdienās, tāpēc aicinām tās pavadīt sportiskā gaisotnē!

Biļetes pieejamas www.bilesuserviss.lv un visās Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un Statoil DUS, Biļetes iespējams iegādāties gan uz vienu, gan abām sacensību dienām!

Vairāk informācijas par sacensībām sekojiet līdzi:
Facebook: Latvian Drift page
Twitter: Latvia drift
Draugiem.lv: Latvijas drifts
Instagram: latviadrift
un www.driftlatvia.com

Iegādājoties biļeti esmu brīdināts un piekrītu, ka pasākuma gaitā notiek filmēšana un fotografēšana ar turpmāko izvietošanu masu mēdijos un sociālajos tīklos

Klientiem, kuri iegādājušies biļeti līdz 19.04. 10:00 uz 06.05 datumu tikai, bet proam klases pārcelšanas rezultātā vēlas nomainīt biļeti uz sestdienu lūdzam sazināties ar organizatoru, lai sakārtotu šo jautājumu, Epasts: eline@driftlatvia.com

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTLATVIA.COM

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BETSAFE BALTIJAS DRIFTA SEZONAS ATKLĀŠANA (mainīts sākuma laiks) Se 05.05.2018 12:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 3.00 - 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Bērniem (10 - 18g.v.)  biļete par samazinātu cenu (pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments).

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 9 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Ieeja pasākumā: no plkst. 09:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas

05/05/2018 12:00 - 18:00
06/05/2018 13:00 - 19:00

Iegādājoties biļeti esmu brīdināts un piekrītu, ka pasākuma gaitā notiek filmēšana un fotografēšana ar turpmāko izvietošanu masu mēdijos un sociālajos tīklos

Norises vieta
Organizators
SIA EVENT MASTERS
Pļavmalas Ropaži LV-2135 Ropažu nov.