Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

R-1, One on One

Se 31.03.2018 19:00
Arēna Rīga
20.60 - 100.60
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
R-1, One on One FIGHT SHOW, GP. Leģendu atgriešanās
Vislabākais cīņas mākslu pasaulē

 
    Pēdējā marta dienā - 31.03.2018 - lielākajā sporta un izklaides kompleksā “Arēna Rīga” norisināsies grandiozs turnīrs - “R-1, One on One FIGHT SHOW, GP. Leģendu atgriešanās” - fantastisks pasaules līmeņa cīņu šovs! Spēcīgākie cīnītāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Lielbritānijas, Šveices un Norvēģijas tiksies ringā bezkompromisa cīņās K-1, kikboksa, Kik-Tai boksā, MMA un boksā disciplīnās. Skatītājus gaida profesionāli režisēts šovs, iespaidīgs gaismas un skaņas pavadījums, ka arī Latvijas baleta “Todes” un aģentūras “Miss and Mr Latvia” modeļu uzstāšanās.
    Visi, kas vēlēsies, varēs turpināt vakaru klubā "Studio 69". Afterparty sākums 00:00. Uzrādot biļeti uz turnīru, ieeja bez maksas. Pasākuma priekšvakarā - 30.martā plkst 15:00 klubā "Studio 69" notiks cīnītāju svēršanas procedūra "face to face". Ieeja bez maksas.
    Par turnīra galveno notikumu kļūs četru cīkstoņu uzstāšanās kategorijā līdz 85 kg. Viņi cīnīsies savā starpā par čempiona jostu Silver Baltic Belt. Četrinieka sastāvā ir vieni no labākajiem savu valstu cīkstoņiem: Igors Zauers (Latvija), Ovīdijs Jurgins (Lietuva), Magnuss Onjeka Iversens (Norvēģija), Endijs Monzolo (Lielbritānija). Par otru šādu čempiona jostu četri citi cīkstoņi cīnīsies šī gada rudenī. 2019.gada divi šo atlases kārtu uzvarētāji cīnīsies par zelta čempiona jostu Gold Baltic Belt.     
    Skatītājiem būs iespēja redzēt divas super smagā svara kategorijas cīņas. Šajā kategorijā cīkstoņu kopējais svars pārsniedz pustonnu. Polijas pēdējo gadu labākajam super smagā svara cīkstonim, bijušajam regbija spēlētājam Rafalam Jaščukam (Rafals Jaščuks) pretī ringā stāsies pēdējā Nr.1 Tallinas turnīra uzvarētājs Jans Beļajevs (Jan Belaev, Igaunija) - pasaules čempions Tai-boksa cīņā. Super smagajā svarā sacentīsies MMA cīnītājs Oļegs Jemeļjanovs (Oļegs Jemeljanovs, Latvija) un afrikāņu izcelsmes Zviedrijas cīnītājs Maliks Tambe (Malik Tambe, Zviedrija). Daudzkārtējais Latvijas un Baltijas čempions, Eiropas vicečempions Tai-boksā, publikas iemīļotais Jānis “Warrior” Ziediņš tiksies ar pieredzējušo Lietuvas cīkstoni Žigimantu Kuļikauski (Žigimantas Kulikauskas). Bez tam, supercīņās piedalīsies spēcīgākie Latvijas cīkstoņi: Vagrams Vardanjans, Linards Pozdiševs, Tonis Kravčenko. Viņi cīnīsies ar pretiniekiem no Somijas, Lietuvas un Igaunijas.
    Šovu atklās šobrīd visapspriestākais Latvijas bokseris. Boksa cīņa norisināsies starp Facebook un citu sociālo tīklu zvaigzni PSRS boksa sporta meistaru “Balto Tīģeri” Dmitriju Ovsjaņņikovu, kas jau vairs neskaita savu profesionālo cīņu daudzumu un uzlecošu boksa zvaigzni. Viņa pretinieks būs pavisam jauns, bet talantīgs bokseris Dmitrijs “KUVALDA” Zaicevs. Dmitrijam ir tikai viena profesionāla cīņa, un tajā viņš uzvarējis. Kas uzvarēs šoreiz? Pieredze, meistarība un cīņas tehnika? Vai jaunība, talants un mērķtiecība?
    R-1, One on One FIGHT SHOW, GP. Leģendu atgriešanās ir profesionāli režisēts pasaules līmeņa šovs, kurā aizraujošas bezkompromisa cīņas kopā ar iespaidīgu skaņas un gaismas pavadījumu rada vienotu sižeta līniju.
    Visprasīgākajiem līdzjutējiem piedāvājam patīkamu atpūtu VIP vietās ar kvalitatīvu virtuvi un augstas klases apkalpošanu.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
R-1, One on One Se 31.03.2018 19:00 Arēna Rīga 20.60 - 100.60
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 0,60 Eur apmērā.

Skatītājiem, pie VIP galdiņiem  tiks piedāvāti augļi, gaļas, siera un veģetārās uzkodas, kā arī 250gr. jebkura dzēriena, iekļauts biļetes cenā. VIP sektora skatītajiem tiks nodrošināta atsevišķa VIP ieeja un  garderobe.
VIP biļetes iespējams iegādāties zvanot uz tālruni +371 29253635

Galdiņa biļetes cena norādīta par vienu vietu.


Pasākumu drīkst apmeklēt:
 nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
LATVIJAS KIK-TAI BOKSA AKADĒMIJA
Ropažu ielā 78-19 Rīga LV-1006 Rīga