Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

R-1, One on One

Se 31.03.2018 19:00
Arēna Rīga
20.60 - 34.60
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
R-1 , One on One. Leģendu atgriešanās
Vislabākais cīņas mākslu pasaulē


Pēdējā marta dienā - 31.03.2018 - lielākajā sporta un izklaides kompleksā “Arēna Rīga” norisināsies grandiozs turnīrs - “R-1 , One on One. Leģendu atgriešanās” - fantastisks pasaules līmeņa cīņu šovs! Spēcīgākie cīnītāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Šveices un Holandes tiksies ringā bezkompromisa cīņās K-1, kikboksa, Kik-Tai boksa, MMA un boksa disciplīnās. Skatītājus gaida profesionāli režisēts šovs, iespaidīgs gaismas un skaņas pavadījums, ka arī Latvijas baleta “Todes” un aģentūras “Miss and Mr Latvia” modeļu uzstāšanās.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Rīgas ringā redzēsiet pirmā lieluma Latvijas zvaigzni cīņu mākslā Konstantīnu “Lāčplēsi” Gluhovu (Konstantīns Gluhovs, Latvija) - cīkstoni, kas cīnījies ringā ar vadošajām K-1 zvaigznēm, Latvijas un pasaules čempionu un labāko super smagā svara kategorijas bokseri. Pretī viņam ringā stāsies pēdējā Nr.1 Tallinas turnīra uzvarētājs Jans Beļajevs (Jan Belaev, Igaunija) - pasaules čempions Tai-boksa cīņā. Skatītājiem būs interesanti vērot arī cīņu starp Rīgā nekad neuzvarēto, jaukto MMA cīņu cīnītāju - Mārtiņu Egli (Mārtiņš Egle, Latvija), kuru izaicinājis sportists no Holandes, kas nav zaudējis nevienu cīņu Glory cīņu šovā. Super smagajā svarā sacentīsies MMA cīnītāj Oļegs Jemeļjanovs (Oļegs Jemeljanovs, Latvija) un afrikāņu izcelsmes Zviedrijas cīnītājs Maliks Tambe (Malik Tambe, Zviedrija). Bez tam, supercīņās piedalīsies spēcīgākie Latvijas cīkstoņi: labākais Latvijas pussmagā svara cīkstonis, Eiropas un pasaules čempions Kristaps Zīle, Raimonds Martinvoskis, Ilja Ivanovs, Linards Pozdiševs. Viņi cīnīsies ar pretiniekiem no Somijas, Lietuvas un Igaunijas.
Šovu atklās šobrīd visapspriestākais Latvijas bokseris. Boksa cīņa norisināsies starp Facebook un citu sociālo tīklu zvaigzni PSRS boksa sporta meistaru “Balto Tīģeri” Dmitriju Ovsjaņņikovu, kas jau vairs neskaita savu profesionālo cīņu daudzumu un uzlecošu boksa zvaigzni. Viņa pretinieks būs pavisam jauns, bet talantīgs bokseris Dmitrijs “KUVALDA” Zaicevs. Dmitrijam bijusi tikai viena profesionāla cīņa, un tajā viņš uzvarējis. Kas uzvarēs šoreiz? Pieredze, meistarība un cīņas tehnika? Vai jaunība, talants un mērķtiecība?
R-1 , One on One ir profesionāli režisēts pasaules līmeņa šovs, kurā aizraujošas bezkompromisa cīņas kopā ar iespaidīgu skaņas un gaismas pavadījumu rada vienotu sižeta līniju.
Visprasīgākajiem līdzjutējiem piedāvājam patīkamu atpūtu VIP vietās ar kvalitatīvu virtuvi un augstas klases apkalpošanu.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 0,60 Eur apmērā.

Skatītājiem, pie VIP galdiņiem  tiks piedāvāti augļi, gaļas, siera un veģetārās uzkodas, kā arī 250gr. jebkura dzēriena, iekļauts biļetes cenā. VIP sektora skatītajiem tiks nodrošināta atsevišķa VIP ieeja un  garderobe.
VIP biļetes iespējams iegādāties zvanot uz tālruni +371 29253635


Pasākumu drīkst apmeklēt:
 nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
LATVIJAS KIK-TAI BOKSA AKADĒMIJA
Ropažu ielā 78-19 Rīga LV-1006 Rīga