Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KOK'54 WORLD GP 2018 IN RIGA. Tournament Final

Se 24.02.2018 19:00
Arēna Rīga
15.60 - 50.60
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
“KOK WORLD GP 2018 IN RIGA. Welterweight Tournament” populārakajā svara kategorijā – līdz 85 kg.

Turnīrā, kas norisināsies 2018.gada 24.februārī Sporta un izklaides kompleksā „Arēna Rīga”, latviešu sportistam Raimondam Augštikanim būs iespēja uzvarēt pasaules Gran PRI un pretendēt uz pasaules čempiona titulu KOK versijā līdz 85kg. Gran Pri Raimonds Augštikalnis, ar nokautu uzvarēja sportistu no Vācijas un ar tehnisko nokautu sportistu no Lietuvas, tā tiekot līdz finālam, kurā cīnīsies ar sportistu no Nīderlandes Mike Sprangh, kuram savukārt, ar tiesnešu vienprātīgu lēmumu, tika piešķirtas uzvaras divās cīņās, tādā veidā tiekot finālā, Skatītājus gaida ļoti interesants fināls, kurā pirmo reizi, tik prestižā svara kategorijā piedalīsies Latvijas pārstāvis.

Super cīņās piedalīsies arī spēcīgākie Latvijas sportisti: Vjačeslavs Tēviņš, Zaurs Džavadovs, Danils Vesnonoks, Hasans Mezijevs, Jānis Freimanis, Jurijs Orlovs u.c. Ringā viņi tiksies ar sāncenšiem no Anglijas, Vācijas, Nīderlandes, Spānijas, Lietuvas un Polijas.

Turnīrs “KOK” jeb “King of Kings”, ir plaši pazīstams cīņas mākslu cienītāju vidū, jo tajā piedalās sportisti no dažādiem cīņas mākslas veidiem. Dinamisko kustību un aizraujošo cīņas veidu salikuma dēļ šīs cīņas ir īpaši izklaidējošas un baudāmas skatītājiem. KOK noteikumi nodrošina asām izjūtām un emocijām bagātas cīņas, paredz izvairīties no neizšķirta rezultāta: pēdējam raundam ir jābūt izšķirošam un jānosaka uzvarētājs.

Brenda „KOK” (King of Kings) dibinātājs ir starptautiskā Busido federācija (IBF). KOK cīņu pamata elementi ir roku un kāju sitieni. 2014.gadā KOK ir kļuvis par vadošo cīņas mākslu projektu Eiropā. IBF parakstīja līgumus ar TV kanāliem „Eurosport”, „Fight BOX” un „Fighting Network”. Tādējādi, sacensības tiek pārraidītas 120 valstīs 40 valodās, sasniedzot vairāk nekā 133 miljonus skatītāju.

Vairāk informācijas – turnīra oficiālajās mājaslapās: www.kokfights.lv  un www.kokfights.com .
Biļetes pārdošanā visās Bilesuserviss.lv kasēs.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 0,60 Eur apmērā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
International Bushido Federation
Sodu 5-2 LT-01313 Vilnius